خودرو

کلاس جدید بی ام و خودروی الکتریکی تولید خواهد کرد

BMW ، خودروسازی که به خاطر دینامیک رانندگی بانشاطش مشهور است، در حال رونمایی از مجموعه ای از خودروهای الکتریکی در یک تغییر اساسی به سمت انرژی باتری محور است. خط تولید جدید با نام “کلاس جدید” در ادای احترام به یک دوره دگرگون کننده در تاریخ شرکت، بیش از یک نشان جدید را نشان می دهد این یک بازنگری کامل در توسعه، تولید و هویت BMW است.

از اواسط سال ۲۰۲۵، اولین مدل الکتریکی Neue Klasse، BMW iX3 خواهد بود، شاسی بلندی که از مفهوم i Vision Dee الهام گرفته است. اندکی پس از آن، یک i3 دوباره اختراع شده به دنبال خواهد داشت که به طور بالقوه در هر دو نسخه سدان و واگن موجود است. مدل‌های اصلی BMW فکر کنید سری ۳ همیشه محبوب باشد. آینده الکتریکی را نیز در بر می‌گیرد و نشان می‌دهد که مدل‌های بنزینی امروزی می‌توانند زودتر از آنچه فکر می‌کنیم یادگاری از گذشته باشند.

این خودروهای برقی نسل بعدی نسل جدیدی از موتورهای الکتریکی را معرفی خواهند کرد که دیفرانسیل عقب یا چهار چرخ محرک را ارائه می‌کنند و بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ اسب بخار قدرت دارند. برای طرفداران پرفورمنس، یک i3M آتش سوز با بیش از ۶۰۰ اسب بخار قدرت و حداکثر سرعت بیش از ۱۵۵ مایل در ساعت ممکن است در کار باشد.

مدیران BMW نیز قول جهش های قابل توجهی در بهره وری می دهند. به لطف فناوری جدید باتری ، سری ۳ برقی فردا می‌تواند الکترون‌ها را با سرعت خفیف فقط ۱۲ تا ۱۵ کیلووات ساعت در هر ۱۰۰ کیلومتر آهسته آهسته شارژکند. شارژ سریع‌تر در کارت‌ها نیز وجود دارد، با سیستم‌های الکتریکی ۸۰۰ ولتی که به طور بالقوه سرعت شارژ را فراتر از نرخ ۲۰۰ کیلووات ممکن در مدل‌های امروزی افزایش می‌دهند.

اما بیایید واقع بین باشیم، جای زیادی برای شک و تردید وجود دارد. آیا علاقه مندان سرسخت BMW خودروهایی را که از سکوت استفاده می کنند استقبال خواهند کرد؟ آیا افزایش بهره وری وعده داده شده در دنیای واقعی تحقق خواهد یافت؟ و در حالی که مشخصات خام امیدوارکننده به نظر می رسد، آیا این BMW های الکتریکی جدید می توانند لذت رانندگی محض را که مترادف با نام تجاری است ارائه دهند؟

کلاس جدید بی ام و خودروی الکتریکی تولید خواهد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا