شبکه های اجتماعی

یوتیوب در حال آزمایش طرحی است که کاربران از آن متنفرند!

یوتیوب در حال آزمایش طرح جدیدی برای رابط کاربری خود است و کاربران از آن متنفرند!غیرمعمول نیست که یوتیوب هر از چند گاهی ظاهر پلتفرم خود را تغییر دهد. گاهی اوقات، کاربران از طریق آزمایش‌هایی که این شرکت انجام می‌دهد، نگاهی اجمالی به تغییرات احتمالی طراحی دارند.

به نظر می‌رسد آخرین آزمایش آن‌ها، بزرگترین تغییری است که رابط کاربری در سال‌های اخیر به خود دیده است، و بازخوردها نشان می‌دهد که کاربران از آن راضی نیستند.

برخی از بینندگان یوتیوب متوجه شده‌اند که این وب‌سایت ظاهری کمی متفاوت دارد. این کاربران گزارش می‌دهند که عنوان ویدیو، توضیحات و نظرات به پنل سمت راست منتقل شده‌اند، در حالی که ویدیوهای پیشنهادی درست زیر پخش‌کننده ویدیو قرار گرفته‌اند.

معمولاً، مواردی مانند عنوان، توضیحات و نظرات در زیر پخش‌کننده ویدیو قرار دارند، در حالی که ویدیوهای پیشنهادی در سمت راست ظاهر می‌شوند. به نظر می‌رسد یوتیوب تصمیم گرفته است این دو را جایگزین کند.

از نظر عملکردی، این طرح جدید می‌تواند منطقی باشد، زیرا به کاربران اجازه می‌دهد بدون نیاز به پیمایش دور از ویدیو، نظرات را مشاهده کنند. با این حال، بسیاری از کاربران معتقدند که این طراحی جدید شلوغ، حواس‌پرت‌کن و از نظر زیبایی‌شناختی ناخوشایند است.

یکی از کاربران در این باره می‌گوید: این واقعاً یکی از بدترین به‌روزرسانی‌های رابط کاربری یوتیوب است که تا به حال دیده‌ام.

یوتیوب در پاسخ به این کاربر تأیید کرده است که رابط کاربری جدید در واقع فقط یک آزمایش است تا راه‌های جدیدی برای بهبود ویژگی‌ها و تجربیات را امتحان کنند.

هنوز مشخص نیست که آیا یوتیوب این طرح جدید را به طور کامل اجرا خواهد کرد یا خیر. با توجه به واکنش منفی بسیاری از کاربران، به نظر می‌رسد احتمال این موضوع کم باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا