خودرو

خودرو شیائومیSU7 با وجود محبوبیت مشکلات زیادی دارد

اولین تلاش شیائومی برای ساخت خودروی برقی خود، موفقیت هایی مانند بیش از ۷۰ هزار سفارش را به همراه داشته است و این شرکت قصد دارد تا یک سال آینده ۱۰۰ هزار دستگاه را بفروشد، اما این بدون مشکل نبوده است.

کاربران در شبکه های اجتماعی موضوعاتی را در مورد مشکلات شیائومیSU7 ارسال کردند. اولین مشکل این است که خودرو قفل مکانیکی درب ندارد، فقط الکترونیکی است و در صورت قطع برق شیائومیSU7 قفل باز نمی شود که ممکن است در تصادف رخ دهد.

همچنین شکایاتی در مورد مواد بی کیفیت و مشکلات کیسه هوا وجود دارد که در یکی از بدترین حوادثی که SU7 از زمان تولید در آن رخ داده است، باز نشد. سیستم پارک خودکار خیلی سریع کار می کند که می تواند به خودرو آسیب برساند.

این خودور از نظر ترمز هم مشکلاتی دارد. به دلیل کوچک بودن لنت ترمز، ترمز معمولی، از جمله ترمز اضطراری، بسیار دشوار است. ماشین شروع به لیز خوردن می کند که باعث تصادف نیز می شود.

به طور کلی، در اولین عرضه خود، شیائومی SU7 اغلب درگیر تصادفات بود. رسانه ها خاطرنشان می کنند که شرکت بیشتر بر بازاریابی متمرکز بود تا اینکه خودرو را به وضعیت خوبی برساند.

علاوه بر این، به نظر می رسد که این شرکت در بسیاری از جنبه های شیائومی SU7 کوتاهی کرده است. این شرکت قول داده بود که رنگ ضد خوردگی ۱۲ سال دوام می آورد، اما در برخی موارد، رنگ ظرف چند روز پوسته می شود. این شرکت همچنین در خرید شیشه های عایق صدا که تک لایه هستند صرفه جویی کرد و به همین دلیل عایق صدای خودرو از مدل های این کلاس بدتر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا