شبکه های اجتماعی

به روز رسانی جدید واتس آپ برای اشتراک‌گذاری سریع‌تر عکس

واتس‌اپ به طور منظم ویژگی‌های جدید را ارائه می‌کند و اکنون به نظر می‌رسد در حال کار بر روی باز کردن و اشتراک‌گذاری عکس‌ها برای همه است. با توجه به WABetaInfo ، یک منبع قابل اعتماد برای به‌روزرسانی‌های واتس‌اپ، برنامه پیام‌رسانی متعلق به Meta به طور گسترده قابلیتی را برای باز کردن سریع کتابخانه عکس منتشر می‌کند.

در حالی که تغییرات رسمی بینش زیادی ارائه نمی دهد، آخرین نسخه برنامه iOS، ۲۴٫۷٫۷۵، نشان داده است که این ویژگی اکنون برای همه در دسترس است. در اصل، این یک میانبر مفید برای دسترسی سریع به کتابخانه عکس است. کاربران به سادگی می‌توانند دکمه پیوست را در نوار چت به مدت طولانی فشار دهند و با پیمایش مستقیم به کتابخانه عکس خود بدون هیچ‌گونه مرحله اضافی، در زمان صرفه‌جویی کنند.

 

به روز رسانی جدید واتس آپ برای اشتراک‌گذاری سریع‌تر عکس
واتس آپ برای اشتراک‌گذاری سریع تر عکس، میانبر جدید کتابخانه راه‌اندازی می‌کند

اگر هنوز این ویژگی را دریافت نکرده‌اید، به خاطر داشته باشید که ممکن است طی چند هفته آینده به تدریج در برخی حساب‌ها عرضه شود، حتی اگر در تغییرات رسمی ذکر نشده باشد. همانطور که گفته شد، برنامه متعلق به متا اغلب ویژگی‌های جدیدی را معرفی می‌کند، بنابراین نصب آخرین به‌روزرسانی‌ها، دسترسی شما به آخرین ویژگی‌ها را تضمین می‌کند و تجربه کاربری کلی شما را بهبود می‌بخشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا