شبکه های اجتماعی

واتس آپ گزینه تصویر در تصویر را برای ویدیوها اضافه می کند

یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان در جهان، واتس‌اپ هر ماه بهتر و بهتر می‌شود. متا در مورد به روز نگه داشتن برنامه کاملاً ثابت بوده است.

جدا از بهبودهای معمول و رفع اشکال، واتس اپ هر ماه ویژگی های جدیدی دریافت می کند، در حالی که نسخه بتا تقریباً به صورت هفتگی ویژگی های جدیدی را معرفی می کند .

یکی از به روز رسانی های اخیر برای نسخه بتا واتس اپ یک ویژگی بسیار مهم را معرفی می کند: حالت تصویر در تصویر برای فیلم ها. افرادی که در WABetaInfo هستند آموخته‌اند که واتس‌اپ برای iOS 24.6.77 دارای قابلیت تماشای ویدیو در حین مرور چندین چت یا سایر بخش‌های برنامه است.

در حال حاضر، واتس اپ به کاربران اجازه می دهد تا از حالت تصویر در تصویر استفاده کنند، اما فقط هنگام تماشای ویدیوهای یوتیوب و اینستاگرام. آخرین نسخه بتای واتس اپ امکان استفاده از تصویر در تصویر را حتی در هنگام تماشای ویدیوهایی که مستقیماً در برنامه به اشتراک گذاشته شده اند را ممکن می سازد.

بر اساس این گزارش، ویژگی بهبود یافته تصویر در تصویر محدود به تماشای ویدیو در برنامه است، بنابراین استفاده از حالت در هنگام جابجایی به برنامه دیگر امکان پذیر نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا