خودرو

تویوتا هایلوکس EV(برقی) سال آینده وارد بازار می شود

تویوتا هایلوکس نمادین است. پیکاپ «تخریب ناپذیر» در سرتاسر جهان قابل مشاهده است و یکی از بازارهای کلیدی تویوتا برای آن تایلند است. بنابراین، گوش دادن به زمانی که رئیس تویوتا تایلند، نوریاکی یاماشیتا، می گوید که هایلوکس EV برقی تمام الکتریکی ممکن است تا پایان سال آینده وارد بازار شود، بسیار مهم است.

به طور خاص، این شرکت در نظر دارد تا هایلوکس EV را تا پایان سال ۲۰۲۵ تولید انبوه کند.او مشخص نکرد که هایلوکس EV کجا ساخته خواهد شد اما تایلند که با داشتن وضعیت یک مرکز خودروسازی منطقه ای خود را نمایان کرده است می تواند در آنجا باشد.

یاماشیتا گفت، تویوتا ماه آینده ۱۲ دستگاه پیکاپ EV هایلوکس را به شهر پاتایا در تایلند برای آزمایش به عنوان حمل و نقل عمومی تحویل خواهد داد. مشخص نیست که دقیقاً چه چیزی را شامل می شود، اما این اولین نگاه ما به هایلوکس EV خواهد بود، بنابراین ما مشتاقانه منتظر آن هستیم.
به نظر می رسد نیاز ناگهانی تویوتا به برقراری ارتباط در مورد بازه زمانی عرضه هایلوکس EV با این واقعیت مرتبط است که یکی از رقبای اصلی آن در بازار تایلند، ایسوزو، به تازگی اعلام کرد که تا سال ۲۰۲۵ نسخه الکتریکی باطری کامیون D-Max خود را در تایلند خواهد ساخت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا