موبایل

معرفی آیفون تاشو اپل تا سال ۲۰۲۷ به تعویق افتاد

اپل ماه گذشته Vision Pro را عرضه کرد و به نظر می رسد غول فناوری کوپرتینویی پس از عرضه اولین هدست واقعیت ترکیبی خود در ایالات متحده، تمرکز خود را به سمت توسعه گوشی های هوشمند تاشو معطوف کرده است.

یک گزارش زنجیره تامین جدید از کره ادعا می کند که عرضه اولین آیفون تاشو اپل  که مدت ها  شایعه شده بود تا سال ۲۰۲۷ به تعویق افتاده است. برخی از مهندسانی که قبلاً روی Vision Pro کار می‌کردند، بنا بر گزارش‌ها به کار روی یک پروژه آیفون یا آی‌پد تاشو منتقل شده‌اند.

گزارشی از سوی رسانه کره‌ای AlphaBiz به نقل از یکی از مدیران شرکت با اطلاع از این موضوع، بیان می‌کند که عرضه آیفون تاشو از سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۶ به سه ماهه اول سال ۲۰۲۷ تعدیل شده است. اواخر سال ۲۰۲۶٫ طبق گزارش ها، جدول زمانی راه اندازی پس از در نظر گرفتن آماده سازی برای موارد مختلف، از جمله عرضه نمایشگرهای تاشو، به تعویق افتاد.

علاوه بر این، این گزارش اشاره می‌کند که انتظار می‌رود تولیدکنندگان اصلی قطعات مانند تامین‌کنندگان نمایشگر، علی‌رغم تاخیر، طبق برنامه اولیه شرکت پیش بروند. گمانه زنی ها بر این است که اپل تحت تعدیل پرسنل داخلی قرار گرفته است. ظاهراً این شرکت کارکنانی را که برای Vision Pro کار کرده‌اند فرستاده است تا روی دستگاه‌های تاشو کار کنند.

اعتقاد بر این است که اپل در مراحل اولیه است توسعه نمونه های اولیه حداقل دو مدل آیفون تاشو به سبک تاشو است. گفته می شود که آنها در برنامه های تولید انبوه شرکت برای سال ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ قرار ندارند. گفته می شود اولین گوشی تاشو از این برند دارای صفحه نمایش خارجی ۶ اینچی و صفحه نمایش اصلی ۸ اینچی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا