موبایل

اولین مدرک رسمی از گلکسی S25 اولترا منتشر شد

هر چند که زمان زیادی تا رونمایی رسمی از گلکسی S25 اولترا باقی مانده، اما شایعات و اخبار پیرامون این گوشی پرچمدار سامسونگ روز به روز داغ‌تر می‌شود. در همین راستا، به تازگی اولین مدرک رسمی از این گوشی در پایگاه داده IMEI مشاهده شده است که جزئیات جدیدی را از آن فاش می‌کند.

شماره مدل و عرضه در آمریکا:

طبق گزارش وب‌سایت Android Headlines، شماره مدل گلکسی S25 اولترا، SM-S938U در پایگاه داده IMEI ثبت شده است. حرف U در انتهای این کد نشان می‌دهد که این نسخه از گوشی برای عرضه در ایالات متحده آمریکا در نظر گرفته شده است. انتظار می‌رود مدل‌های جهانی این گوشی با کد B در انتهای شماره مدل خود راهی بازار شوند.

تائید نام و سازنده:

علاوه بر شماره مدل، در توضیحات مربوط به این دستگاه در پایگاه داده IMEI، نام آن نیز به عنوان Galaxy S25 Ultra ذکر شده است. همچنین این پایگاه داده تائید می‌کند که این گوشی توسط سامسونگ کره ساخته خواهد شد.

احتمال عدم تغییر در دوربین اصلی:

یک منبع آگاه در گفتگو با Android Headlines مدعی شده است که برخلاف انتظاراتی که وجود داشت، به نظر می‌رسد سامسونگ در دوربین اصلی گلکسی S25 اولترا تغییری نسبت به نسل قبلی ایجاد نخواهد کرد و این گوشی از همان سنسور دوربین استفاده خواهد کرد که در دو سال گذشته در پرچمداران سامسونگ شاهد آن بودیم.

انتشار شایعات بیشتر در آینده:

با وجود انتشار این خبر، هنوز اطلاعات زیادی از گلکسی S25 اولترا در دسترس نیست. با این حال، با توجه به نزدیک شدن به زمان رونمایی رسمی از این گوشی، انتظار می‌رود که در طی هفته‌ها و ماه‌های آینده شاهد انتشار شایعات و اخبار بیشتری از آن باشیم.

نکات مهم:

شماره مدل گلکسی S25 اولترا، SM-S938U است.

این گوشی برای عرضه در ایالات متحده آمریکا در نظر گرفته شده است.

نام این گوشی در پایگاه داده IMEI به عنوان Galaxy S25 Ultra تائید شده است.

گفته می‌شود که سامسونگ در دوربین اصلی این گوشی تغییری ایجاد نخواهد کرد.

انتظار می‌رود که در طی هفته‌ها و ماه‌های آینده شاهد انتشار شایعات و اخبار بیشتری از این گوشی باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا