شبکه های اجتماعی

راه اندازی استیکر قدرتمند با کاربرد آسان در تلگرام

تلگرام به تازگی تایید کرده است که تا پایان این ماه ۱۶  (آخر آپریل)ویژگی جدید را معرفی خواهد کرد. اما قبل از فاش شدن این ویژگی‌های جدید، اپلیکیشن پیام‌رسان اوایل این هفته یک ویرایشگر استیکر پیشرفته را معرفی کرد که هم برای کاربران رایگان و هم برای کاربران پریمیوم در دسترس است.

ویرایشگر جدید استیکر به کاربران اجازه می دهد بدون نیاز به ترک برنامه، استیکرها و مجموعه استیکرها را ایجاد کنند. به سادگی یک عکس بگیرید و متن، نقاشی، استیکر متحرک، ایموجی و GIF را اضافه کنید که از قبل در برنامه موجود است.

ویرایشگر برچسب بسیاری از ویژگی‌های ویرایشی از جمله گزینه برش اشیاء و حذف پس‌زمینه را ارائه می‌دهد. همچنین، کاربران می توانند به صورت دستی بخش هایی از عکس خود را پاک کرده و بازیابی کنند، و همچنین یک طرح کلی اضافه کنند تا استیکرها کلاسیک به نظر برسند.

راه اندازی استیکر قدرتمند با کاربرد آسان در تلگرام
شما در تلگرام می توانید عکس های خود را به استیکر تبدیل کنید.

هر برچسب ایجاد شده را می توان به سادگی با انتخاب ایموجی هایی که ایموجی آن را توصیف می کنند به مجموعه اضافه کرد. شایان ذکر است که تلگرام از هوش مصنوعی برای پیشنهاد ایموجی صحیح به کاربران بر اساس تصویرشان استفاده خواهد کرد.

البته کاربران می توانند مجموعه استیکرهای خود را به اشتراک بگذارند. هنگامی که شخصی از استیکرهای ایجاد شده در ویرایشگر جدید را ارسال می کنید، آنها می توانند روی آن ضربه بزنند تا کل مجموعه را اضافه کنند. ناگفته نماند که هر مجموعه استیکر پیوند t.me منحصر به فرد خود را نیز دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا