موبایل

مشکلات دوربین گلکسی اس ۲۴ اولترا و راه حل سامسونگ

گزارش‌ها حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد در ماه آوریل (فروردین و اردیبهشت) مشکلات دوربین گلکسی اس ۲۴ اولترا را با به‌روزرسانی نرم‌افزاری حل کند.

اخیراً سامسونگ به دلیل مشکلاتی که برخی از کاربران با گوشی‌های گلکسی خود پس از دریافت به‌روزرسانی One UI 6.1 گزارش کرده‌اند، در صدر اخبار بوده است. اگرچه برخی از این مشکلات، مانند مشکلاتی که گلکسی اس ۲۳ را تحت تأثیر قرار داده است، خارج از کنترل سامسونگ هستند، اما به نظر می‌رسد مشکلات گلکسی اس ۲۴ اولترا مستقیماً به این شرکت مربوط می‌شود.

انجمن‌های سامسونگ مملو از شکایات کاربران گلکسی اس ۲۴ اولترا است که از زمان عرضه این گوشی با مشکلات دوربین دست و پنجه نرم می‌کنند. مشکلات رایج گزارش شده شامل تعادل رنگ سفید نامناسب، نوردهی بیش از حد، مشکلات تصویربرداری با لنز تله فوتو و رنگ‌های قرمز غیرعادی است.

ICE Universe، افشاگر معروف اخبار سامسونگ، مدعی است که بسیاری از این مشکلات در به‌روزرسانی جدیدی که احتمالاً در اوایل آوریل منتشر می‌شود، برطرف خواهد شد. به گفته وی، این به‌روزرسانی دوربین گلکسی اس ۲۴ اولترا را ارتقا می‌دهد و بسیاری از مشکلات آن را حل می‌کند.

به نظر می‌رسد مشکلاتی مانند تعادل رنگ سفید نادرست، رنگ‌های قرمز غیرعادی و کیفیت تصویر تله فوتو در به‌روزرسانی آینده برطرف خواهند شد.

هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار این به‌روزرسانی میان‌افزار دوربین که ICE Universe به آن اشاره می‌کند، ارائه نشده است، اما سامسونگ به طور فعال روی آن کار می‌کند و امیدوار است به زودی آن را منتشر کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا