تکنولوژی

حلقه هوشمند سامسونگ با چراغ چشمک‌زن + قیمت

حلقه هوشمند سامسونگ با چراغ چشمک‌زن، ردیابی آسان‌تر و امنیت بیشتر.سامسونگ در حال آماده شدن برای رونمایی از گلکسی رینگ، جدیدترین محصول خود در رویداد گلکسی آنپکد در ۱۰ جولای (۲۰ تیر ۱۴۰۳) است.

طبق گزارش‌ها، این حلقه هوشمند به یک چراغ LED مجهز خواهد بود که می‌تواند برای چشمک‌زدن و ردیابی آسان‌تر آن در صورت گم‌شدن یا جا ماندن، توسط کاربر فعال شود.

چراغ چشمک‌زن گلکسی رینگ از طریق اپلیکیشن Samsung Find قابل فعال کردن خواهد بود. این اپلیکیشن هم‌اکنون برای ردیابی و یافتن انواع دستگاه‌های گلکسی از جمله گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها، ساعت‌های هوشمند و هندزفری‌های بی‌سیم استفاده می‌شود.

حلقه هوشمند سامسونگ با چراغ چشمک‌زن + قیمت
حلقه هوشمند سامسونگ

علاوه بر این، به نظر می‌رسد قابلیت Lost Mode نیز برای گلکسی رینگ در حال توسعه باشد. این قابلیت در صورت گم شدن حلقه، به کاربر اجازه می‌دهد تا آن را قفل کند و از دسترسی افراد دیگر به اطلاعات شخصی خود از طریق آن جلوگیری کند.

گلکسی رینگ برای استفاده دائمی طراحی شده است، اما قابلیت Lost Mode می‌تواند در صورت گم شدن ناخواسته آن بسیار مفید باشد.

هنوز مشخص نیست که آیا سامسونگ این قابلیت را در نسخه نهایی گلکسی رینگ ارائه خواهد کرد یا خیر، اما به نظر می‌رسد می‌تواند به عنوان یک ویژگی امنیتی مفید برای این محصول باشد.

علاوه بر چراغ چشمک‌زن و قابلیت Lost Mode، گلکسی رینگ از قابلیت‌های دیگری مانند ردیابی فعالیت‌های ورزشی، نمایش اعلان‌ها و کنترل موسیقی نیز بهره خواهد برد.

انتظار می‌رود گلکسی رینگ با قیمتی بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار به بازار عرضه شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا