موبایل

سامسونگ گلکسی زد فولد ۶ تیر ماه رونمایی می شود

سامسونگ در حال رونمایی از گلکسی زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ در ماه جولای (تیر) است و تاکنون جزئیات بسیار جالبی در مورد این گوشی ها شنیده ایم. همچنین شواهد زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد سامسونگ نسخه فن‌آوری احتمالاً هر دو دستگاه را عرضه خواهد کرد. شایعه‌ای که به اندازه کافی در مورد آن صحبت نمی‌کنیم این است که ممکن است گلکسی Z Fold 6 Ultra وجود داشته باشد که چندین بار وارد اینترنت شده است، اما هنوز چیزی مشخص نشده است.

اکنون اطلاعات منتشر شده در مورد اینکه گلکسی زد فواد ۶ اولترا در واقع یک واقعیت است، صحبت می کند، اما این گزارش همچنین بیان می کند که این گوشی عرضه بسیار محدودی خواهد داشت. بیایید با توضیح اینکه چه چیزی این نوع Ultra را به واقعیت تبدیل می‌کند، شروع می‌کنیم. GalaxyClub گزارش می دهد که چگونه تلفن دارای شماره مدل SM-F958N است. در حال حاضر، این چیز عجیبی نیست، اما اگر خود را با نسخه‌ها و شماره مدل‌های سامسونگ به‌روز نگه داشته‌اید، مدل‌های تلفنی که با شماره ۸ ختم می‌شوند، معمولاً انواع Ultra هستند.

گلکسی زد فواد ۶ اولترا اکنون، وجود مطمئناً خبر خوبی است، اما باید درک کنیم که قسمت دیگر گزارش حاکی از آن است که سامسونگ ممکن است این گوشی را در مناطق بسیار کمی عرضه کند. در حال حاضر، تنها شماره مدلی که مشاهده شده مربوط به بازار کره جنوبی است و هیچ نشانه ای از شماره مدل برای بازارهای اروپا و آمریکا وجود ندارد، که ممکن است برای بسیاری از افراد ناامید کننده باشد.

با این حال، هنوز خیلی زود است که در مورد گلکسی فولد ۶ اولترا چیزی بگوییم، ممکن است سامسونگ آن را در ماه جولای و زمانی که گوشی های تاشو دیگر عرضه می شوند، عرضه نکند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا