موبایل

تغییر طراحی گوشی گلکسی اس ۲۵ اولترا سامسونگ

بر اساس شایعات و گمانه‌زنی‌های اخیر، به نظر می‌رسد سامسونگ در طراحی نسل بعدی پرچمدار خود، گلکسی اس ۲۵ اولترا، تغییرات چشمگیری اعمال خواهد کرد.

انتظار می‌رود این گوشی از طراحی مستطیلی که به امضای سری اولترا تبدیل شده است، فاصله بگیرد و به سمت ظاهری گردتر و صاف‌تر متمایل شود. این تغییر شامل لبه‌های خمیده در هر دو طرف و همچنین گوشه‌های گرد در پنل جلویی و پشتی خواهد بود.

این تحول ظاهری، شبیه به رویکردی است که سامسونگ در طراحی گلکسی اس ۲۴ و اس ۲۴ پلاس به کار برد، با این تفاوت که در اس ۲۵ اولترا، حفظ قلم S به عنوان یک ویژگی کلیدی، تمایز آن را از مدل‌های رده پایین‌تر حفظ خواهد کرد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که سامسونگ در طراحی گوشی‌های تاشو خود، گلکسی Z Fold6 و Flip6 که در ۱۰ جولای رونمایی خواهند شد، از فرم جعبه‌ای فعلی استفاده خواهد کرد.

هنوز مشخص نیست که این تغییرات طراحی چه بازخوردی از سوی کاربران به همراه خواهد داشت، اما به طور قطع نشان‌دهنده جسارت سامسونگ در نوآوری و تمایل این شرکت به ارائه تجربه‌ای متمایز به کاربران خود است.

علاوه بر تغییرات ظاهری، انتظار می‌رود گلکسی اس ۲۵ اولترا از نظر مشخصات فنی نیز ارتقای قابل توجهی داشته باشد. شایعات حاکی از آن است که این گوشی به جدیدترین پردازنده اسنپدراگون، نمایشگری با وضوح و نرخ تازه‌سازی بالا، دوربین‌های قدرتمندتر و باتری با ظرفیت بیشتر مجهز خواهد شد.

رونمایی از گلکسی اس ۲۵ اولترا در اوایل سال ۲۰۲۵ پیش‌بینی می‌شود و بدون شک، یکی از موردانتظارترین گوشی‌های هوشمند سال آینده خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا