موبایل

طراحی گوشی ردمی توربو ۳ آشکار شد

تایید شده است که گوشی ردمی توربو ۳ در آینده ای نزدیک در چین عرضه می شود و اولین گوشی هوشمند این شرکت در مجموعه ‘Turbo’ اکنون در تصاویر فاش شده مشاهده شده است. یک تصویر عملی از ردمی توربو ۳ ادعایی و همچنین دو رندر که پنل پشتی گوشی هوشمند آینده را نشان می دهد به اشتراک گذاشته است. این شرکت هنوز مشخصات این گوشی هوشمند را فاش نکرده است، اما تصاویر فاش شده حاکی از آن است که این گوشی دارای یک دوربین سه گانه پشتی خواهد بود.

اولین تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط مشاور در Weibo نشان می دهد که گوشی به گونه ای در دست گرفته شده است که پنل پشتی را با دو دوربین در سمت چپ و دوربین سوم در وسط نشان می دهد. به نظر می رسد سمت راست پنل دارای یک فلاش LED دایره ای و علامت تجاری Redmi با حروف کوچک است.

طراحی گوشی ردمی توربو 3 آشکار شد
طراحی لو رفته از ردمی توربو ۳

راه اندازی دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی دوربین پشتی توسط یک دوربین اصلی ۲۰۰ مگاپیکسلی با لرزشگیر اپتیکال تصویر (OIS) هدایت می شود. همچنین ظاهراً این تلفن دارای یک دوربین ثانویه نامشخص و همچنین یک دوربین ماکرو است که در وسط قرار دارد.

در همین حال، کارشناس اطلاعات دو رندر از ردمی توربو ۳  ادعایی را در رنگ‌های سفید و مشکی به اشتراک گذاشت که همان طراحی گوشی را نشان می‌دهد که در تصویر دستی دیده می‌شود. رندرهای فاش شده همچنین نشان می دهد که پنل پشتی گوشی به سمت راست و چپ گوشی منحنی می شود. وقتی به پنل پشتی نگاه می کنیدمی بینید که هر دو دکمه صدا و پاور در سمت چپ گوشی دیده می شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا