بانک و بورس

شرایط دریافت وام ۳۰۰ میلیونی نسیم بانک سرمایه

وام “نسیم سرمایه” که پیشتر با استقبال گسترده مشتریان روبرو شده بود، حالا با شرایط جدید و جذاب‌تری ارائه می‌شود. در این طرح، سقف وام تا سقف ۳ میلیارد ریال افزایش یافته و نرخ سود آن به ۴ درصد کاهش یافته است.

شرایط دریافت وام نسیم سرمایه:

افتتاح حساب قرض الحسنه پس‌انداز/جاری: اولین قدم برای دریافت این وام، افتتاح حساب قرض الحسنه پس‌انداز/جاری ویژه طرح نسیم سرمایه است. با افتتاح این حساب، علاوه بر خدمات بانکی معمول، می‌توانید از مزایای وام قرض الحسنه این طرح نیز بهره‌مند شوید.

شرایط بازپرداخت: وام نسیم سرمایه با حداقل دوره بازپرداخت ۳ ماه و حداکثر ۴۸ ماه ارائه می‌شود. شما می‌توانید متناسب با نیاز خود، دوره بازپرداخت را انتخاب کنید.

مبلغ وام: مبلغ قابل پرداخت وام از ۵۰ میلیون ریال تا ۳ میلیارد ریال متغیر است. در صورت تسویه کامل یا بخشی از وام، امکان دریافت مجدد وام با کسب امتیاز جدید وجود دارد.

امتیاز حساب: امتیاز میانگین حساب شما تا ۵ سال به صورت تجمیعی قابل استفاده است. حداقل دوره ۳ ماهه برای احتساب میانگین حساب جهت بهره‌مندی از وام الزامی است.

محاسبه مبلغ وام:

مبلغ وام براساس ضریبی از میانگین ماهیانه حساب شما و دوره بازپرداخت انتخابی (از ۳ ماه تا ۴۸ ماه) محاسبه می‌شود.

مثال:

فرض کنید معدل ۱۲ ماهه حساب شما ۱۰۰ میلیون ریال باشد. در این صورت، علاوه بر استفاده از موجودی حساب خود، می‌توانید وام ۱۲ ماهه با نرخ کارمزد ۴ درصد به مبلغ ۲۵۸٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال دریافت کنید.

نکته: با توجه به ضرایب موجود، می‌توانید نسبت مبلغ وام و مدت بازپرداخت را به دلخواه خود تغییر دهید. به عنوان مثال، می‌توانید مدت بازپرداخت را نصف و مبلغ تسهیلات را دو برابر کنید و یا مدت را سه برابر و مبلغ را یک سوم نمایید.

مزایای دیگر طرح نسیم سرمایه:

امکان انتخاب مدت اقساط و مبلغ تسهیلات در حالت‌های متنوع

امکان واگذاری امتیاز کسب شده به سایر افراد با رعایت ضوابط و مقررات بانک

امکان اعطای امتیاز کسب شده توسط شرکت‌ها، سازمان‌ها و صاحبان کسب و کار به پرسنل خود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا