خودرو

لیست قیمت محصولات کرمان موتور تیر ۱۴۰۳

کرمان موتور در تیرماه ۱۴۰۳، جدیدترین لیست قیمت محصولات خود را منتشر کرد. در این لیست، شاهد حضور هشت محصول مونتاژی از برندهای جک و SWM هستیم.

گران‌ترین محصول کرمان موتور در حال حاضر، پیکاپ جک T9 (معروف به KMC T9) است. این پیکاپ جدیدترین محصول این شرکت محسوب می‌شود و به تازگی روانه بازار شده است. KMC T9 در مقایسه با مدل قبلی خود، KMC T8، ابعاد بزرگ‌تر و آپشن‌های بیشتری دارد.

همچنین، به دلیل برخورداری از گیربکس اتوماتیک، رقیب سرسختی برای خودروهایی مانند کلوت اتوماتیک و فوتون تونلند اتوماتیک از ایران خودرو دیزل به شمار می‌رود. قیمت فعلی KMC T9 در مقایسه با رقبای خود پایین‌تر است که می‌تواند عامل جذب مشتریان ایرانی به این پیکاپ جدید و اتوماتیک باشد.

در مقابل، ارزان‌ترین محصول کرمان موتور، سدان اقتصادی جک J4 است. این خودرو با قیمتی کمتر از ۸۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد. قیمت جک J4 در بازار آزاد نیز با نرخ کارخانه تفاوت چندانی ندارد و در حال حاضر ۸۰۳ میلیون تومان است.

جک J4 از موتور ۱٫۵ لیتری تنفس طبیعی و گیربکس CVT بهره می‌برد. این خودرو زمانی جزو سدان‌های اقتصادی محبوب چینی در بازار ایران بود، اما هم اکنون با خروج رقبایی مانند آریو اتوماتیک، جیلی GC6، برلیانس H230 و H330 و همچنین آریزو ۵ اتوماتیک با موتور تنفس طبیعی از خط تولید، تنها سدان اقتصادی مونتاژی در بازار باقی مانده است.

لازم به ذکر است که قیمت تمامی محصولات کرمان موتور در تیرماه ۱۴۰۳ نسبت به خردادماه افزایش یافته است. بیشترین افزایش قیمت مربوط به جک J4 (حدود ۶%) و کمترین افزایش قیمت مربوط به KMC T9 (حدود ۳%) است.

عوامل مختلفی از جمله افزایش نرخ مواد اولیه، قطعات و دستمزدها می‌توانند در این افزایش قیمت دخیل باشند. این موضوع ممکن است تقاضا برای این خودروها، به خصوص مدل‌های رده بالا را تحت تاثیر قرار دهد.

در جدول زیر، لیست کامل قیمت محصولات کرمان موتور در تیرماه ۱۴۰۳ را مشاهده می‌کنید:

ردیف  خودرو قیمت
۱ KMC X5 ۱٫۳۸۷٫۶۰۰٫۰۰۰
۲ KMC T9 ۱٫۹۷۹٫۴۰۰٫۰۰۰
۳ KMC J7 ۱٫۳۴۲٫۳۰۰٫۰۰۰
۴ JAC S5 ۱٫۲۴۶٫۰۰۰٫۰۰۰
۵ JAC S3 ۹۱۰٫۴۵۰٫۰۰۰
۶ JAC J4 ۷۹۱٫۴۰۰٫۰۰۰
۷ KMC T8 ۱٫۶۹۷٫۰۰۰٫۰۰۰
۸ KMC A5 ۱٫۲۸۶٫۵۰۰٫۰۰۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا