موبایل

طراحی جدید پیکسل ۹ پرو با لو رفتن تصاویر فاش شد!

به نظر می‌رسد که لو رفتن اطلاعات گوگل تمامی ندارد! بار دیگر، تصاویر جدیدی از پیکسل ۹ پرو در اینترنت منتشر شده است که نگاهی اجمالی دیگر به پرچمدار آینده گوگل ارائه می‌دهد.

این تصاویر که ابتدا در سایت روسی Rozetked توسط کانال تلگرام Google News مشاهده شده بودند، جزئیات جدیدی را از طراحی و مشخصات احتمالی گوشی فاش می‌کنند.

طراحی جدید و متمایز پیکسل ۹ پرو

همانطور که در تصاویر مشاهده می‌شود، پیکسل ۹ پرو از طراحی جدیدی بهره می‌برد که آن را از مدل‌های قبلی متمایز می‌کند. بارزترین ویژگی، ماژول دوربین به شکل قرص در پشت گوشی است که ظاهری شبیه به “نوار جستجو” ایجاد می‌کند و یادآور زبان طراحی پیکسل ۸ است. این طراحی منحصر به فرد، مطمئناً پیکسل ۹ را از رقبا متمایز خواهد کرد.

طراحی جدید پیکسل 9 پرو با لو رفتن تصاویر فاش شد!
گوگل پیکسل ۹ پرو: کوچکتر، قدرتمندتر و با طراحی جدید

مشخصات احتمالی قدرتمند پیکسل ۹ پرو

برخی از جزئیات فاش شده در مورد مشخصات گوشی نیز قابل توجه هستند. صفحه بوت لودر نشان می‌دهد که این دستگاه احتمالاً دارای ۱۶ گیگابایت رم خواهد بود، که ۴ گیگابایت بیشتر از Pixel 8 Pro است. این افزایش رم می‌تواند نشان‌دهنده تمرکز گوگل بر روی هوش مصنوعی و قابلیت‌های یادگیری ماشینی در پیکسل ۹ پرو باشد.

مقایسه پیکسل ۹ پرو با آیفون ۱۴ پرو مکس

تصاویر لو رفته همچنین مقایسه‌ای بین پیکسل ۹ پرو و آیفون ۱۴ پرو مکس ارائه می‌دهند که نشان می‌دهد پیکسل ۹ پرو کمی کوچکتر از رقیب اپل خواهد بود. این موضوع می‌تواند برای کسانی که به دنبال یک گوشی پرچمدار جمع و جور هستند، جذاب باشد. با این حال، شایعات حاکی از آن است که دو اندازه مختلف از پیکسل ۹ پرو وجود خواهد داشت: یک مدل کوچکتر (که در تصاویر مشاهده می‌شود) و یک مدل بزرگتر XL.

جمع‌بندی

هنوز تا انتشار رسمی پیکسل ۹ پرو زمان باقی مانده است و این تصاویر و اطلاعات فقط نگاهی اولیه به آن ارائه می‌دهند. با این حال، به طور قطع می‌توان گفت که طراحی جدید و مشخصات قدرتمند این گوشی، هیجان زیادی را برای طرفداران پیکسل ایجاد کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا