موبایل

آپدیت One UI 6.1 برای سامسونگ گلکسی A23 منشر شد

به‌روزرسانی One UI 6.1 برای گلکسی A23 منتشر شد.این به‌روزرسانی شامل رفع اشکال و بهبود عملکرد است.در حال حاضر فقط در کره جنوبی در دسترس است، اما به زودی در سایر مناطق نیز عرضه خواهد شد.برای مدل ۴G A23 منتشر شده است و مدل ۵G به زودی به‌روزرسانی را دریافت خواهد کرد.

جزئیات بیشتر:

سامسونگ به انتشار به‌روزرسانی One UI 6.1 برای گوشی‌های هوشمند خود ادامه می‌دهد و این بار نوبت به گلکسی A23، گوشی میان‌رده محبوب این شرکت است.

این به‌روزرسانی که در حال حاضر فقط در کره جنوبی در دسترس است، شامل رفع اشکال و بهبود عملکرد است.

اگرچه One UI 6.1 برخی از ویژگی‌های هوش مصنوعی جدید که در سری گلکسی S24 معرفی شده بود را به همراه ندارد، اما انتظار می‌رود که این به‌روزرسانی تجربه کاربری روان‌تر و باثبات‌تری را برای کاربران A23 به ارمغان بیاورد.

آپدیت One UI 6.1 برای سامسونگ گلکسی A23 منشر شد
آپدیت One UI 6.1 برای سامسونگ گلکسی A23

به‌روزرسانی One UI 6.1 برای گلکسی A23 حدود ۲ گیگابایت حجم دارد و پس از نصب، شماره مدل نرم‌افزاری را به A235NKSU5EXE3 برای مدل کره‌ای تغییر می‌دهد. لازم به ذکر است که شماره ساخت ممکن است در سایر مناطق متفاوت باشد.

در حال حاضر، به‌روزرسانی فقط برای مدل ۴G گلکسی A23 منتشر شده است و مدل ۵G  احتمالاً به زودی آن را دریافت خواهد کرد.

نحوه به‌روزرسانی:

برای بررسی اینکه آیا به‌روزرسانی One UI 6.1 برای گلکسی A23 شما در دسترس است یا خیر، به تنظیمات > به‌روزرسانی نرم‌افزار بروید. اگر به‌روزرسانی در دسترس باشد، می‌توانید آن را دانلود و نصب کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا