شبکه های اجتماعی

کاربران دسکتاپ آفلاین ازیوتیوب موزیک دانلود کنند

یوتیوب موزیک شروع به ارائه ویژگی جدیدی کرده است که به کاربران دسکتاپ امکان می دهد موسیقی را برای گوش دادن آفلاین بارگیری کنند. قبلاً، دانلود آفلاین عمدتاً از طریق برنامه YouTube Music برای کاربران تلفن همراه قابل دسترسی بود. با این حال، با آخرین به روز رسانی، کاربران دسکتاپ اکنون می توانند موسیقی را مستقیماً از وب سایت دانلود کنند.

این ویژگی به کاربران امکان می‌دهد بدون نیاز به اتصال فعال اینترنتی از آهنگ‌های مورد علاقه خود لذت ببرند و راحتی و انعطاف‌پذیری بیشتری را فراهم می‌کند. آهنگ های آفلاین را می توان از طریق یک برگه جداگانه در سایت یوتیوب موزیک مشاهده کرد.

وقتی وب‌سایت YouTube Music را روی دسک‌تاپ باز می‌کنید، یک پیام دانلود موسیقی برای گوش دادن آفلاین روی صفحه نمایش در کنار برگه کتابخانه در نوار کناری ظاهر می شود. پس از کلیک بر روی برگه، در کنار طرح کتابخانه اصلی ، یک برگه دانلودها ظاهر می شود.

هر فایلی را که برای بارگیری انتخاب می‌کنید، بعداً می‌توانید از طریق برگه کتابخانه > دانلودها در سایت یوتیوب موزیک به آن دسترسی داشته باشید.به عنوان مثال، در کنار آهنگ‌های موسیقی منحصر به فرد، می‌توانید کل آلبوم‌ها، فهرست‌های پخش یا پادکست‌ها را نیز مانند برنامه یوتیوب موزیک دانلود کنید.

برای ذخیره فایل برای بعد در سایت، می توانید روی دکمه دانلود کلیک کنید. سپس یک نشانگر دانلود را در گوشه سمت چپ پایین صفحه خواهید دید. پس از اتمام دانلود، می توانید فایل را در زیر تب Downloads پیدا کنید. یوتیوب موزیک خاطرنشان می‌کند که تا زمانی که دستگاه شما حداقل هر ۳۰ روز یک بار اتصال اینترنتی فعال داشته باشد، دانلودها در دسترس هستند. این یک الزام استاندارد است حتی در برنامه تلفن همراه.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا