موبایل

ویژگی جالب جدید برای گوشی‌های سامسونگ در اندروید ۱۵

طبق گفته یک افشاگر به نام تارون واتس، سامسونگ در حال توسعه قابلیتی جدید برای اپلیکیشن Good Lock خود است که به کاربران اجازه می‌دهد با دو بار ضربه زدن به پشت گوشی، زمان را مشاهده کنند.

Good Lock به کاربران سامسونگ اجازه می‌دهد تا رابط کاربری One UI را فراتر از آنچه به‌طور پیش‌فرض ارائه می‌شود، شخصی‌سازی کنند.

ماژول RegiStar در حال حاضر در این اپلیکیشن، امکاناتی مانند مشاهده اعلان‌ها، باز کردن برنامه‌ها، گرفتن اسکرین‌شات و اجرای برنامه‌ها در پنجره‌های پاپ‌آپ را با دو بار ضربه زدن به پشت گوشی فراهم می‌کند.

با به‌روزرسانی جدید، کاربران می‌توانند از RegiStar برای مشاهده زمان حتی زمانی که صفحه خاموش و قفل است استفاده کنند. این قابلیت برای مواقعی که می‌خواهید زمان را بدون روشن کردن کامل صفحه نمایش ببینید، مفید است.

این قابلیت جدید ابتدا برای گوشی‌های گلکسی زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ و سپس برای سایر گوشی‌های سامسونگ که اندروید ۱۵ را دریافت می‌کنند، عرضه خواهد شد.

در حال حاضر، AOD (صفحه نمایش همیشه روشن) در گوشی‌های گلکسی امکان مشاهده زمان را فراهم می‌کند. با این حال، RegiStar می‌تواند جایگزینی بهتر و کارآمدتر باشد، زیرا نیازی به روشن بودن دائمی صفحه نمایش نیست.

انتظار می‌رود این قابلیت جدید در بین کاربران سامسونگ که به دنبال راه‌هایی برای شخصی‌سازی بیشتر گوشی‌های خود هستند، محبوب شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا