موبایل

برنامه ایی پنهان در آیفون وجود دارد که خیلی ها نمی دانند

پلتفرم آی مسیج اپل یکی از پرکاربردترین برنامه‌های پیام‌رسان در آیفون است و این شرکت تقریباً هر سال ویژگی‌های جدیدی را به این مجموعه اضافه می‌کند. به نظر می رسد که برنامه iMessage در آیفون دارای ویژگی است که در بین اکثر کاربران پنهان مانده است.

اساساً به کاربران اجازه می دهد تا ایموجی ها را روی هم قرار دهند تا یک برچسب ایجاد کنند که بتوانند با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارند. اگر آشنایی ندارید، بررسی کنید که این ویژگی مخفی در آیفون شما با iOS 17 چگونه کار می کند.

اگر می‌خواهید خودتان آن را امتحان کنید، باید از برنامه iMessage اپل استفاده کنید، زیرا روی پیام‌های SMS استاندارد کار نمی‌کند . اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک ایموجی برای عضو خانواده یا دوست خود بفرستید.

اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که صفحه کلید را بالا بیاورید، ایموجی دیگری را انتخاب کنید و آن را روی ایموجی که قبلا برای گیرنده ارسال کرده اید بکشید. می توانید این فرآیند را با ایموجی های متعدد برای ایجاد یک برچسب تکرار کنید.

برنامه ایی پنهان در آیفون وجود دارد که خیلی ها نمی دانند
شما همچنین می توانید با استفاده از انگشت دیگر خود برچسب را بزرگتر کنید

بهترین بخش در مورد این ویژگی این است که کار با آن واقعاً ساده است و فقط نیاز دارد که کاربران ایموجی های مورد علاقه خود را روی هم بکشند و رها کنند. به سادگی ایموجی را نگه دارید و انگشت دیگر خود را به سمت بیرون بکشید. اگر انگشت خود را بچرخانید، ایموجی نیز می چرخد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا