موبایل

آیا اچ تی سی در تابستان گوشی دیگری را عرضه می کند؟

اچ تی سی دیگر بازی پرچمدار را انجام نمی دهد، حتی یک بار در سال. این شرکت تایوانی کسب و کار موبایل خود را به اندازه ای تقریبا ناچیز کاهش داد، به همین دلیل است که دیگر اغلب گوشی های جدید اچ تی سی را نمی بینیم.

اگرچه اچ تی سی اکنون بیشتر درآمدش از کسب و کار واقعیت مجازی است، اما همچنان به عرضه گوشی های خود ادامه می دهد. گفته شد، یک گوشی میان رده جدید با برند اچ تی سی در Geekbench، جمع‌آوری معیار برای بسیاری از انواع دستگاه‌ها (از طریق MySmartPrice ) مشاهده شد.

این گوشی با نام HTC 2QDA100 ذکر شده است که چیز زیادی نمی گوید. اما با بررسی داده های ثبت شده توسط برنامه بنچمارک، یک چیز کاملاً قطعی است، این گوشی دارای ۱۲ گیگابایت رم خواهد بود. تراشه ای که گوشی معرفی نشده اچ تی سی را تامین می کند دارای هشت هسته است.

HTC 2QDA100 علاوه بر رویت شدن در Geekbench، گواهی بلوتوث SIG مورد نیاز را نیز دریافت کرده است. متأسفانه، به جز این واقعیت که از بلوتوث ۵٫۳ پشتیبانی می کند، هیچ اطلاعات بیشتری در مورد این گوشی فاش نمی کند.

تاریخ لیست Geekbench از ۲۵ آوریل (۶ اردیبهشت) است، در حالی که گواهی بلوتوث SIG روز بعد دریافت شد. اگرچه در هر دو ظاهر فقط اسم رمز گوشی نشان داده شده است، این ممکن است در واقع دنباله HTC U23

اگر اچ تی سی این سنت را حفظ کند، گوشی میان رده بعدی آن در تابستان امسال، احتمالا در ژوئن یا جولای معرفی خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا