شبکه های اجتماعی

نحوه ارسال تصاویر با کیفیت HD در واتس آپ

بدون شک واتس آپ  یکی از رایج ترین برنامه ها پیام رسانی فوری در جهان است. با کمک واتس اپ می توانید تصاویر، فیلم ها، یادداشت صوتی، مخاطبین، موقعیت مکانی و همچنین اسناد را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

با این حال، برنامه متعلق به متا تصاویر را فشرده می کند و از این رو اکثر کاربران روش های دیگری را برای انتقال تصاویر با کیفیت بالا انتخاب می کنند. همانطور که مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا در یک پست فیس بوک اعلام کرد، واتس اپ اکنون برای حل این مشکل، امکان اشتراک گذاری تصاویر HD را از طریق چت های خود فراهم کرده است.

رئیس متا در پست خود اشاره کرد که این ویژگی برای همه کاربران عرضه شده است. برای اطمینان از پیوست کردن یک تصویر HD، مطمئن شوید که روی نماد HD نشان داده شده در یک موضوع چت کلیک کنید.

لازم به ذکر است که تصاویر HD در مقایسه با تصاویر غیر HD، داده و ذخیره سازی بیشتری مصرف می کنند.

نحوه ارسال تصاویر HD در چت در واتس اپ

۱-واتس آپ را در تلفن خود باز کنید و موضوع چت را انتخاب کنید.

۲-روی نماد پیوست (که با یک گیره کاغذ در Android و یک ‘+’ برای iOS نشان داده شده است) از گزینه های قرار داده شده در پایین کلیک کنید.

۳- تصویری که می خواهید به اشتراک بگذارید را انتخاب کنید.

۴-در مرحله بعد، یک نماد HD را در بالا می بینید که در کنار گزینه های دیگری مانند چرخش یا برش قرار گرفته است.

۵-برای دیدن تصاویر با کیفیت بالا بر روی دکمه HD کلیک کنید و ارسال را بزنید.

تمامی تصاویر در واتس اپ به صورت پیش فرض با کیفیت استاندارد ارسال می شوند. این برنامه تصویر را فشرده می کند تا اندازه فایل را کاهش دهد. با این حال، اگر می خواهید یک تصویر HD را انتخاب کنید، باید به صورت دستی روی نماد HD ضربه بزنید. برای گیرنده، نماد HD در پایین سمت چپ تصویر نشان داده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا