تکنولوژیموبایل

نحوه فعال کردن جمینی نانو در گوگل پیکسل ۸

گوگل اخیرا اعلام کرده است که جمینی نانو به پیکسل ۸ می آید . این ویژگی بخشی از Pixel Feature Drop آینده خواهد بود و هنگامی که در دسترس قرار گرفت، می توانید ادامه دهید و استفاده از آن را در تلفن خود شروع کنید. با این حال، این شرکت اکنون تایید کرده است که شما باید این ویژگی را به صورت دستی در گوشی خود از طریق گزینه های توسعه دهنده فعال کنید. اگر می خواهید Gemini Nano را در پیکسل ۸ فعال کنید و نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید،در اینجا متوجه خواهید شد

قبل از شروع، شایان ذکر است که جمینی نانو در پیکسل ۸ در زمان نگارش در دسترس نیست. من هنوز در حال نوشتن این آموزش هستم، بنابراین هنگامی که به روز رسانی منتشر شد، برای فعال کردن آن بدون هیچ مشکلی زمان آسان تری خواهید داشت. با وجود این موضوع، بیایید ببینیم چگونه می‌توانید جمینی نانو را در پیکسل ۸ فعال کنید.

۱- در Pixel 8 خود، به تنظیمات بروید .

۲- هنگامی که آنجا هستید، تا انتها به  «درباره تلفن» بروید.

۳-شماره ساخت را پیدا کنید و ۴ الی ۷ بار روی آن ضربه بزنید تا زمانی که یک پیام دریافت کنید مبنی بر اینکه اکنون یک توسعه دهنده هستید. اما ممکن است از شما خواسته شود که پین ​​خود را وارد کنید.

۴- به تنظیمات برگردید و به دنبال System بگردید.

نحوه فعال کردن جمینی نانو در گوگل پیکسل 8

۵- هنگامی که وارد  سیستم شدید،  روی  Developer options ضربه بزنید

نحوه فعال کردن جمینی نانو در گوگل پیکسل 8

در حال حاضر، همانطور که قبلا ذکر شد، نمی‌توانید در حال حاضر پیش بروید و Gemini Nano را روی پیکسل ۸ فعال کنید. اگر بخواهید، باید منتظر کاهش ویژگی پیکسل باشید، که در ماه‌های آینده عرضه خواهد شد. راهنما این است که اطمینان حاصل شود که شما کاملاً از جایی که آن تنظیمات قرار است پیدا شود آگاه هستید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا