شبکه های اجتماعی

نحوه دریافت و راه اندازی پروکسی برای واتس اپ

واتس اپ دارای یک ویژگی داخلی به نام پروکسی است که به کاربران امکان می دهد از پلت فرم پیام رسانی متعلق به متا در مناطقی که مسدود شده است استفاده کنند. هنگامی که به یک سرور پراکسی متصل می‌شوید، کاربران می‌توانند با دور زدن محدودیت‌ها، مانند گذشته با دیگران پیام‌ها را مبادله کنند. در این راهنما، ما همه چیز را در مورد پراکسی های واتس اپ، از کجا می توانید آنها را دریافت کنید و چگونه یک سرور پروکسی را در تلفن های همراه اندروید و آیفون خود راه اندازی کنید، به شما خواهیم گفت.

واتس اپ پروکسی سروری است که در صورت محدود شدن برنامه چت در منطقه شما، شکاف بین تلفن های همراه و شبکه های WhatsApp را پر می کند. گاهی اوقات، اگر اتصال اینترنت ناپایدار باشد، می تواند مفید باشد. به طور مشابه، می توان با سایر کاربران در جایی که عملیات واتس اپ در کشور آنها کنترل می شود با کمک یک پروکسی ارتباط برقرار کرد.

چگونه یک آدرس پروکسی برای واتس آپ پیدا کنیم

چندین سرور پروکسی رایگان و پولی وجود دارد که می توانید از آنها برای بازگرداندن دسترسی به واتس اپ در صورتی که در منطقه شما محدود شده است استفاده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به وب سایت سرور پروکسی یا صفحه رسانه اجتماعی بروید و نام پروکسی، پورت چت و پورت رسانه را که در تنظیمات WhatsApp استفاده می شود، یادداشت کنید.

مراحل افزودن و راه اندازی پروکسی در واتس اپ:

۱-ابتدا واتس آپ را باز کنید

۲-اکنون ۳ نقطه را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید و روی تنظیمات ضربه بزنید.نحوه دریافت و راه اندازی پروکسی برای واتس اپ

۳-از قسمت، ذخیره سازی و داده را انتخاب کنید

نحوه دریافت و راه اندازی پروکسی برای واتس اپ

۴-روی پروکسی کلیک کنید

نحوه دریافت و راه اندازی پروکسی برای واتس اپ

۵-در صفحه بعدی،Set-up Proxy را انتخاب کنید

نحوه دریافت و راه اندازی پروکسی برای واتس اپ

۶-اکنون میزبان پروکسی، پورت چت و پورت رسانه را همانطور که متوجه شده اید وارد کنید تا یک پروکسی در واتس اپ راه اندازی شود.

نحوه دریافت و راه اندازی پروکسی برای واتس اپ

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا