موبایل

مشخصات گوشی آنر ۲۰۰ و آنر ۲۰۰ پرو لو رفت

آنر ۲۰۰ لایت هفته گذشته رسمی شد ، اما برای مدت طولانی تنها عضو خانواده ۲۰۰ نخواهد بود. در واقع، آنر ۲۰۰ و آنر ۲۰۰ پرو به آن ملحق خواهند شد و چیپست های این گوشی ها امروز در چین فاش شده است.

گفته می شود که آنر ۲۰۰ پرو دارای پردازنده Snapdragon 8s Gen 3 SoC است، در حالی که آنر ۲۰۰ پرو با پرچمدار Snapdragon 8 Gen 3 همراه خواهد بود. در مقایسه با دستگاه های قبلی Honor مانند ۱۰۰ و ۱۰۰ Pro ، انتظار می رود جزیره دوربین عقب بسیار متفاوتی را مشاهده کنید. .

آنر ۲۰۰ و آنر ۲۰۰ پرو احتمالاً قبلاً توسط ۳C برای فروش در چین تأیید شده اند. هر دوی آنها باید از شارژ سریع سیمی ۱۰۰ واتی پشتیبانی کنند. انتظار می رود این دو در مقطعی از این ماه رسمی شوند، اما هنوز مشخص نیست که دقیقاً کجا به فروش می رسند – Honor 200 Lite اولین بار در اروپا ظاهر شد، اما ۲۰۰ و ۲۰۰ Pro ممکن است حداقل در ابتدا در چین معرفی شوند. .

شایعات و افشاگری‌های گذشته ادعا می‌کردند که ۲۰۰ و ۲۰۰ Pro دارای صفحه نمایش OLED چهار خمیده با وضوح «۱٫۵K» خواهند بود و ظاهراً پرو دارای دوربین‌های سلفی دوگانه در یک بریدگی صفحه نمایش قرصی خواهد بود. شایعه شده است که دوربین اصلی در پشت با دیافراگم متغیر و OIS عرضه می شود و تله فوتو نیز در آنجا وجود خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا