موبایل

گلکسی زد فولد ۶ با نمایشگر بیرونی عریض‌تر رونمایی می‌شود

طبق گزارش‌ها، سامسونگ در حال آماده شدن برای رونمایی از جدیدترین گوشی‌های تاشدنی خود، گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶، در رویدادی است که احتمالاً در جولای ۲۰۲۴ (تیر و مرداد ۱۴۰۳) برگزار خواهد شد.

یکی از شایعات پیرامون گلکسی زد فولد ۶، مربوط به نمایشگر بیرونی آن است. گفته می‌شود این نمایشگر در مقایسه با نسل قبلی خود عریض‌تر و با حاشیه‌های متقارن خواهد بود.

Ice Universe، افشاگر معروف، اخیراً تصویری را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته که به نظر می‌رسد نمایشگر بیرونی گلکسی زد فولد ۶ را نشان می‌دهد. در این تصویر، کل دستگاه قابل مشاهده نیست؛ اما حاشیه‌های متقارن نمایشگر به وضوح دیده می‌شوند.

گلکسی زد فولد ۶ با نمایشگر بیرونی عریض‌تر رونمایی می‌شود
گلکسی زد فولد ۶ با نمایشگر بیرونی عریض‌تر

گزارش‌ها حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد نسبت تصویر نمایشگر بیرونی را برای سهولت استفاده در حالت تاشو تغییر دهد. با این حال، به نظر می‌رسد این نمایشگر عریض‌تر، همچنان به اندازه نمایشگرهای بیرونی گوشی‌های Pixel Fold یا OnePlus Fold نخواهد بود.

Ice Universe در پاسخ به یکی از کاربران، احتمال عرضه یک مدل از گلکسی زد فولد ۶ در سال جاری را مطرح کرده و مدعی شده که مدل اولترا این گوشی در سال جاری معرفی نخواهد شد.

قیمت گلکسی زد فولد ۶ و گلکسی زد فلیپ ۶ هنوز مشخص نیست. باید دید که آیا سامسونگ برای این گوشی‌های جدید، نسبت به نسل قبل، افزایش قیمت را در نظر خواهد گرفت یا خیر.

انتظار می‌رود که گلکسی زد فولد ۶ به همراه نمایشگر داخلی تاشو، از جدیدترین چیپست Qualcomm Snapdragon، دوربین‌های ارتقا یافته و باتری بزرگ‌تر بهره ببرد.

علاوه بر گوشی‌های تاشدنی، انتظار می‌رود سامسونگ در این رویداد از مدل‌های جدید ساعت هوشمند و هندزفری خود نیز رونمایی کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا