موبایل

اطلاعات کامل تر از گوشی گوگل پیکسل ۸a

اگر از طرفداران پیکسل های میان رده گوگل هستید، خوشحال خواهید شد که همانطور که انتظار می رفت، نشت اطلاعات پیرامون دستگاه سری A در حال داغ شدن است. تصاویر جدیدی در X  منتشر شده است، و آنها نگاهی دقیق‌تر به گوشی هوشمند اقتصادی بعدی گوگل به ما می‌دهند.

اطلاعات کامل تر از گوشی گوگل پیکسل 8A
مقاسیه گوگل پیکسل A 7 و گوگل پیکسل ۸ A

در تصاویر بالا، اولین چیزی که متوجه خواهید شد این است که به نظر می رسد پیکسل ۸a پشت براق پیکسل ۷a را برای یک روکش مات کنار گذاشته است. این یک تغییر ظریف است، اما ممکن است بسیاری از کاربران از آن استقبال کنند. زبان طراحی کلی با پیروی از زیبایی شناسی گردی که گوگل با پیکسل ۸ معرفی کرده می تواند جذاب باشد.

نمای جلویی دارای صفحه نمایش ۶٫۱ اینچی شایعه شده است که با حاشیه های قابل توجه صحبت های زیادی را ایجاد می کند، اما در واقع این منظره عجیبی برای گوشی های سری A گوگل نیست. نمایشگر OLED پیکسل ۸a ممکن است اولین نمایشگر در خط خود باشد که دارای نرخ رفرش ۱۲۰ هرتز است، به این معنی که اسکرول نرم‌تر و تصاویری پاسخگوتر است.

افشای اطلاعات قبلی همچنین ادعا کرده بود که گوگل تراشه Tensor G3 را به پیکسل ۸a اضافه خواهد کرد که یک ارتقاء عملکرد خوب خواهد بود. علاوه بر این، گفته می شود که گوگل همان تنظیمات دوربین دوگانه ۶۴ مگاپیکسلی/۱۳ مگاپیکسلی را از پیکسل ۷a حفظ خواهد کرد.

تا اینجای کار، به نظر می رسد که پیکسل ۸a در حال آماده شدن برای رقابت دوباره برای صدر نشینی در دستگاه میان رده است. همه این پیشرفت‌های کوچک، مانند صفحه نمایش OLED 120 هرتزی و پردازنده جدیدتر، احتمالاً منجر به افزایش قیمت دستگاه می‌شود و کسی را به این فکر می‌اندازد که آیا این دستگاه دیگر در رده میان‌رده‌ها قرار می‌گیرد یا خیر.

ما باید منتظر بمانیم و ببینیم گوگل چه چیزی را برای گوشی های سری A در نظر گرفته است، زمانی که Google در ماه آینده عرضه شود. آیا Pixel 8a به اندازه کافی مورد توجه قرار خواهد گرفت، یا اکثر کاربران ترجیح می دهند منتظر سری پیکسل ۹ پیشرفته تر باشند؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا