موبایل

جزئیات شیائومی ۱۴ تی و شیائومی ۱۴ تی پرو لو رفت

هر پاییز شیائومی چند مدل جدید “T” را عرضه می‌کند  دستگاه‌های رده بالایی که کاملاً برتر نیستند، اما نزدیک هستند. سال گذشته ما ۱۳T و ۱۳T Pro را داشتیم ، و بنابراین امسال ۱۴T و ۱۴ تی پرو باید دنبال شوند.

امروز یک خبر جدید منتشر شده است که جزئیاتی در مورد این دو دستگاه آینده به ما می دهد. بیایید با Pro شروع کنیم. گفته می شود این یکی بر اساس ردمی  K70 اولترا  آینده برای بازار چین ساخته شده است. همانطور که گفته شد، این یک تغییر برند مستقیم نخواهد بود، زیرا ۱۴ تی پرو در مقایسه با مدلی که بر اساس آن ساخته خواهد شد، ارتقاهایی خواهد داشت.

هر دو از تراشه مدیاتک Dimensity 9300 بهره می برند، اما ۱۴ تی پرو  برای اولین بار در سری T دارای شارژ بی سیم و دوربین تله فوتو در پشت خواهد بود – هر دو چیز در K70 Ultra (که دوربین ماکرو را انتخاب می کند) وجود ندارد. به جای tele). 14T Pro نیز مانند مدل قبلی خود دارای برند مشترک لایکا خواهد بود، در حالی که برادر Redmi آن برای پایین نگه داشتن قیمت از آن صرف نظر خواهد کرد.

شیائومی ۱۴ T و  شیائومی ۱۴ تی پرو هر دو در اروپا، ژاپن و سایر بازارها عرضه خواهند شد. شیائومی ۱۴ T احتمالاً از SoC سری Dimensity 8000 استفاده می کند، زیرا ۱۳T نیز این مسیر را طی کرد. به غیر از آن، تنها تفاوت بین آن و ۱۳T Pro شارژ است – پرو ۱۲۰ وات بود، در حالی که مدل “وانیلی” ۶۷ وات است. اتفاق مشابهی ممکن است امسال دوباره اتفاق بیفتد و تعجب نخواهیم کرد اگر ۱۴T از شارژ بی سیم نیز صرف نظر کند تا پرو را کمی راحت تر متمایز کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا