شبکه های اجتماعی

اینستاگرام عکس‌های برهنه را در پیام‌ها محو می‌کند

اینستاگرام عکس‌های برهنه را در پیام‌هایی که افراد خردسال دارند محو می‌کند.به گزارش The Verge، اینستاگرام در حال آماده شدن برای راه اندازی یک ویژگی امنیتی جدید است که تصاویر برهنه را در پیام های کاربران زیر سن قانونی محو می کند.

علاوه بر این، ویژگی جدید توصیه می‌کند چنین عکس‌هایی ارسال نشود و نیاز به تایید اضافی دارد. این ویژگی به طور پیش فرض برای کاربران نوجوان اینستاگرام فعال خواهد شد. اعلان‌ها همچنین کاربران بزرگسال را تشویق می‌کنند تا این ویژگی را فعال کنند.

این تلاش به دنبال انتقادهای مداوم مبنی بر اینکه پلتفرم هایی مانند فیس بوک و اینستاگرام به جوان ترین کاربران خود آسیب می رسانند، انجام می شود.

این ویژگی جدید در هفته های آینده آزمایش خواهد شد و انتظار می رود در چند ماه آینده عرضه جهانی شود. متا گزارش می دهد که این ویژگی از یادگیری ماشینی روی دستگاه برای تجزیه و تحلیل اینکه آیا تصویر ارسال شده از طریق سرویس پیام رسانی مستقیم اینستاگرام حاوی برهنگی است یا خیر، استفاده می کند و این شرکت به این تصاویر دسترسی نخواهد داشت مگر اینکه سیستم آنها را گزارش دهد.

هنگامی که محافظت فعال باشد، کاربران اینستاگرام که عکس های برهنه دریافت می کنند، یک پیام هشدار و گزینه مسدود کردن فرستنده و شکایت را مشاهده می کنند.

کاربرانی که سعی در ارسال عکس‌های برهنه دارند، پیامی را مشاهده می‌کنند که در مورد خطرات اشتراک‌گذاری عکس‌های حساس هشدار می‌دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا