شبکه های اجتماعی

تلگرام بیزینس راه اندازی شد

تلگرام آخرین پیشنهاد خود را با نام  تلگرام بیزینس در یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ معرفی کرد که به کاربران امکان می دهد حساب های خود را به حساب های تجاری تبدیل کنند. افرادی که کسب‌وکارهای آنلاین کوچک را اداره می‌کنند یا صاحب یک فروشگاه فیزیکی هستند، می‌توانند مشتریان جدیدی را وارد کنند، از مشتریان فعلی با سفارش‌هایشان پشتیبانی کنند و به حل سؤالات، همه در برنامه پیام‌رسانی کمک کنند. با این پیشنهاد، این پلتفرم مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید مانند نمایش ساعات کاری و مکان، پاسخ‌های سریع، پیام‌های خودکار، صفحه شروع سفارشی، پشتیبانی از ربات چت و موارد دیگر را ارائه می‌دهد.

این اپلیکیشن پیام‌رسان ویژگی‌های جدید را در یک پست وبلاگ معرفی کرد که در آن گفته بود: تلگرام زمان زیادی است که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا ربات‌ها و مینی‌اپ‌های قدرتمندی را بسازند که به طور گسترده توسط مشاغل مورد استفاده قرار می‌گرفتند. از امروز، هر کاربر می‌تواند به راحتی از ویژگی‌های تجاری استفاده کند، بدون هیچ مهارت کدنویسی.

کاربرانی که یک حساب تجاری را انتخاب می کنند، می توانند اطلاعات مربوط به کسب و کار خود را در صفحه اطلاعات چت نشان دهند. اینها ساعات کار و موقعیت فیزیکی فروشگاه را روی نقشه نشان می دهد. به این ترتیب کسب و کارها می توانند به کاربران اطلاع دهند که چه زمانی و چگونه به صورت فیزیکی به آنها دسترسی پیدا کنند.

کسب و کار تلگرام همچنین به شرکت ها اجازه می دهد یک صفحه شروع سفارشی برای چت های خالی بسازند. در اینجا، آن‌ها می‌توانند متن و استیکر دلخواه خود را اضافه کنند تا مشتریان ورودی قبل از شروع مکالمه، از آنها مطلع شوند.

کاربران حساب کسب و کار تلگرام می توانند لینک هایی ایجاد کنند که کاربران را به اپلیکیشن تلگرام هدایت کند. این لینک ها را می توان هم در داخل تلگرام و هم در خارج از وب سایت کاربر قرار داد. با کلیک بر روی آنها، یک درخواست مستقیم در چت ارسال می شود، که می توان پیام های خودکار را برای آن تنظیم کرد. در نهایت، تلگرام همچنین به دارندگان حساب‌های تجاری اجازه دسترسی به ربات‌ها و دستیارهای هوش مصنوعی خود را می‌دهد که می‌توانند برای مدیریت چت‌ها، پاسخ به پرسش‌ها و موارد دیگر مورد استفاده قرار گیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا