شبکه های اجتماعی

به روز رسانی فوق العاده یوتیوب برای تلویزیون

اگر شما هم مثل خیلی ها زمان صرف تماشای ویدیوهای یوتیوب می‌کنید و تلویزیون شما یکی از دستگاه‌هایی است که اتفاقاً آن‌ها را تماشا می‌کنید، خوشحال خواهید شد که بدانید تجربه‌تان در شرف بهتر شدن است. دیگر لازم نیست با آن کنترل تلویزیون دست و پنجه نرم کنید تا لحظه دقیقی را در ویدیو پیدا کنید که آن خط نمادین یا آن شات سینمایی نشان داده شده است. یوتیوب در حال حاضر لحظات کلیدی را در برنامه تلویزیون خود گنجانده است که مشابه علائم فصل در یک DVD عمل می کند، اما بهتر است.

مدیرعامل یوتیوب، نیل موهان، اخیراً یک ویژگی جالب جدید را اعلام کرده است: لحظات کلیدی تولید خودکار. معنی آن این است که دیگر نیازی به پاک کردن ویدیوها به امید رسیدن به چیزهای خوب نیست. اکنون می‌توانید فوراً به هیجان‌انگیزترین، مهم‌ترین یا خنده‌دارترین قسمت‌ها بپرید.

هنگام تماشای یوتیوب در تلویزیون خود، می‌توانید نوار پیشرفت ویدیو را باز کنید و نشانگرهای کوچک سفید ظاهر می‌شوند. این لحظه های کلیدی است که یوتیوب به شما اشاره می کند. سپس می‌توانید از کلیدهای جهت‌نمای کنترل از راه دور برای پرش سریع بین آن‌ها استفاده کنید و یوتیوب حتی یک تصویر کوچک و توضیحات را نشان می‌دهد. امیدواریم که این بدان معناست که دیگر مجبور نخواهید بود در مقدمه‌های پرتحرک یا بخش‌های کمتر جالب بنشینید.

این به‌روزرسانی نشان می‌دهد که یوتیوب به نحوه استفاده مردم از سرویس خود توجه می‌کند. تماشای ویدیوهای چند ساعته در تلویزیون نیاز به فداکاری دارد. این ویژگی نشان می‌دهد که YouTube می‌خواهد آن تجربه را روان‌تر کند، و به بینندگان کمک می‌کند محتوایی را که بیشتر در مورد آن هیجان‌زده هستند، بدون دردسر پیدا کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا