تکنولوژی

اپل ممنوع بودن شبیه‌سازها را در اپ استور لغو کرد

اپ استور اپل مدتی است که به یک باغ دیواری تبدیل شده است. سیاست های سختگیرانه اخیراً عمدتاً به لطف مقررات اتحادیه اروپا تغییر کرده است.

خوشبختانه، به نظر می رسد همه چیز رو به جلو است، و جدیدترین دستورالعمل های بررسی برنامه اپل اکنون نگرش آرام تری نسبت به ارائه محتوای اضافی از داخل برنامه ها ارائه می دهد. قابل ذکر است، این شامل شبیه سازهای کنسول بازی یکپارچه سازی با سیستم عامل است که بر اساس قوانین جدید، ممکن است به کاربران اجازه دانلود بازی ها را بدهد، که معمولاً به عنوان فایل های ROM نیز شناخته می شوند.

این به خوبی می تواند نشان دهنده بازگشت شبیه سازها به اپ استور باشد که در تاریخ اخیر عمدتاً وجود نداشته اند. دستورالعمل‌ها تصریح می‌کنند که: شما مسئول تمام این نرم‌افزارهای ارائه‌شده در برنامه خود هستید، از جمله اطمینان از اینکه این نرم‌افزار با این دستورالعمل‌ها و همه قوانین قابل اجرا مطابقت دارد. پس همه چیز باید قانونی و بالاتر از حد مجاز باشد.

در حین مطالعه دستورالعمل‌های بررسی برنامه جدید، متوجه نشدیم که اپل به‌نوعی شبیه‌کننده‌های بازی را در کنار برنامه‌های کوچک، بازی‌های کوچک، بازی‌های استریم، چت‌بات‌ها و افزونه‌ها فهرست می‌کند و به طور کلی می‌گوید: برنامه‌ها ممکن است نرم‌افزار خاصی را ارائه دهند که در باینری تعبیه نشده باشد، به‌ویژه برنامه‌های کوچک HTML5 و بازی‌های کوچک، بازی‌های جریانی، چت‌بات‌ها و افزونه‌ها.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا