بانک و بورس

وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک رسالت برای زنان خانه دار

به صورت کلی برای دریافت وام از هر بانکی اعم از بانک رسالت نیازمند آن هستید که یک حساب در بانک داشته باشید یا افتتاح حساب انجام دهید برای عضویت و افتتاح حساب در بانک رسالت ابتدا باید با ورود به سایت، اقدام به عضویت در سایت کنید و بعد از آن، عملیات اعتبارسنجی را انجام دهید. بدین منظور باید به سایت  مراجعه کنید و پس از ثبت نام در این سامانه و دریافت نتیجه آن، اقدامات نهایی را برای تکمیل پرونده اعتبارسنجی انجام نمائید.

متقاضیان پس از انجام مراحل بالا و اطلاع از مبلغ و مدت تسهیلات مورد درخواست خود، یک پیامک تایید از سامانه اعتبارسنجی مرآت بانک رسالت برای شما خواهد شد. سپس می توانید به منظور ثبت درخواست تسهیلات در سامانه اینترنت بانک رسالت، اقدامات لازم را انجام دهید.

شرایط وام بانک رسالت برای زنان خانه دار

۱-متقاضیان برای دریافت وام لازم است تا در بانک قرض‌الحسنه رسالت حساب بانکی فعال داشته باشند.

۲-کارمزد وام رسالت برای زنان خانه‌دار برابر با ۲ درصد است که در اولین ماه پس از اعطای آن، از حساب متقاضی وام کسر می‌شود و در ماه های بعد به صورت اقساطی، برداشت انجام می‌گردد.

۳-یکی دیگر از شرایط برای گرفتن وام رسالت برای زنان خانه‌دار خوش‌حساب بودن است و فرد متقاضی نباید سابقه چک برگشتی داشته باشد.

۴-ضامن در زمان ضمانت کردن وام برای فرد متقاضی، نباید هیچگونه سابقه چک برگشتی جاری داشته باشد.بدون اعتبارسنجی ضامن در سامانه حساب مرآت، امکان اعطای وام رسالت برای زنان خانه‌دار وجود نخواهد داشت.

۵-فرد ضامن برای ضمانت کردن وام رسالت برای زنان خانه‌دار، باید سفته الکترونیکی دریافت کرده و شناسه خزانه‌داری کل کشور را به فرد وام‌گیرنده ارائه کند.

۶-ضامن در زمان ضمانت کردن وام برای فرد متقاضی، نباید هیچگونه سابقه چک برگشتی جاری داشته باشد.

۷-علاوه بر متقاضی وام، فرد ضمانت‌کننده هم باید در بانک قرض‌الحسنه رسالت حساب داشته باشند و بدون این مهم، دریافت وام بانک رسالت برای زنان خانه دار امکان‌پذیر نخواهد بود.

مدارک لازم جهت گرفتن وام زنان خانه دار

۱-مدارک شغلی ضامن مانند فیش حقوقی، گواهی اشتغال به کار، جواز کسب و غیره

۲-داشتن حساب بلند مدت در بانک و ارائه شماره حساب آن

۳-آدرس محل سکونت، کد پستی و غیره

۴-میزان درآمد و گردش حساب فرد متقاضی وام و ضامن یا ضامنین او

۵-مدارک هویتی مانند اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی

۶-حداکثر میزان وام برای اخذ وام تحت عنوان وام بانک رسالت برای زنان خانه دار برابر با ۲۰۰ میلیون تومان با کارمزد۲ درصد است. همچنین مدت زمان بازپرداخت وام رسالت برای زنان خانه‌دار بین ۱۲ ماه تا ۶۰ ماه می باشد.

شما میتوانید بدون نیاز به مراجعه حضوری واز طریق اینترنت و در سایت این بانک، اقدام به افتتاح حساب کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا