تکنولوژی

رونمایی از بهترین عینک هوشمند oppo

اوپو یکی دیگر از غول های بزرگ فناوری چینی است که گوشی های هوشمند و ساعت دیجیتال را در تولید خود دارد به تازگی محصول جدیدش را معرفی کرد.روز گذشته(۷ اسفند۱۴۰۲)این شرکت برنامه های آینده خود را در مورد هوش مصنوعی و از نمونه اولیه عینک جدید Air Glass 3 XR (واقعیت توسعه یافته) رونمایی کرد.

این عینک می تواند از طریق یک گوشی هوشمند به مدل AndesGPT Oppo دسترسی داشته باشد و تجربه هوش مصنوعی “بی بار” را ارائه دهد. بدیهی است که این شرکت فکر می کند فشار دادن یک دکمه روی تلفن شما کار سختی است و سعی دارد این کار را آسان کند .

وزن ایر گلس ۳  حدود ۵۰ گرم است و دارای یک موجبر رزینی خود ساخته با ضریب شکست ۱٫۷۰ می باشد. حداکثر روشنایی چشم بیش از ۱۰۰۰ نیت دارد.اوپو ادعا می کند که این ویژگی ها تجربه ای نزدیک به یک عینک معمولی را تضمین می کند و در عین حال بهترین نمایشگر تمام رنگی را در نوع خود را ارائه می دهد.

این عینک دارای یک  دستیار صوتی هوش مصنوعی مجهز به AndesGPT است و همچنین از تعامل لمسی برای کنترل موسیقی، تماس‌های صوتی، نمایش اطلاعات و مرور تصویررا پشتیبانی می‌کند.

این دستگاه دارای چهار میکروفون است که برای بهبود عایق‌بندی نویز طراحی شده‌اند و شرکت Oppo وعده خروجی صدای باکیفیت و واضح  را می‌دهد. . همچنین اضافه شدن چهار میکروفون استراتژیک نشان از آن است که تمرکز Oppo بر ارائه صدای واضح، حتی در محیط های پر سر و صدا می باشد.

اوپو همچنین برنامه‌های خود را برای ارائه ویژگی‌های مختلف هوش مصنوعی، از جمله پاک‌کن هوش مصنوعی برای عکس‌ها، به گوشی‌های Reno11 و Find N3 را آشکار کرد.

رونمایی از عینک هوشمند oppo

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا