اقتصادی

اسنپ رکورد سفر را شکست

اسنپ رکورد خود را با بیش از ۵ میلیون سفر روزانه شکست.نزدیک ۱۰ سال از آغاز فعالیت اسنپ می‌گذرد و این سامانه از همان سال‌های ابتدایی فعالیتش خود را متعهد به ارائه‌ آمار و اطلاعات دقیق کرده است.

در ماه پایانی سال ۱۴۰۲، اسنپ بیش از  ۵ میلیون و ۱۳۹ هزار سفر روزانه در سرویس خودرو انجام داده است. این رکورد در روز چهارشنبه، دوم اسفند ماه، ثبت شد.

به گفته محمد خلج، مدیرعامل اسنپ، ارائه‌ اطلاعات آماری شفاف ماهیت بازار رقابتی است و در همین راستا برخی از اطلاعات از جمله تعداد سفرها به طور فصلی و سالانه منتشر می‌شود. ارائه دوره‌ای و مداوم این اطلاعات به شفافیت بازار و توسعه آن کمک می‌کند.

اسنپ خودرو در حال حاضر در ۳۲۳ استان بزرگ و کوچک در سراسر ایران فعالیت می‌کند. به گفته مدیرعامل اسنپ، تعداد سفرهای انجام شده با اسنپ (خودرو و باکس) در بهمن ماه ۱۴۰۲ ۱۳۱ میلیون و ۹۰۷ هزار سفر بوده است.

همچنین بیش از۷۲ درصد سفر تاکسی‌های اینترنتی در استان‌های تهران، البرز، اصفهان، فارس، خراسان رضوی، قم، خوزستان و آذربایجان شرقی انجام می‌شود. به طور مثال رکورد سفرهای اسنپ (خودرو و باکس) در تهران یک میلیون و ۳۹۵ هزار در روز دوم اسفند بوده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا