خودرو

راز تولید خودرو برقی نیسان در چین

نیسان خودروهای برقی را در چین تولید خواهد کرد و آنها را به سراسر جهان صادر خواهد کرد.به گفته ماساشی ماتسویاما، معاون این شرکت و رئیس نیسان چین، نیسان به دنبال توسعه و تولید خودروهای برقی آینده در چین است.

این خودروهای الکتریکی سپس از چین به بازارهای جهانی صادر خواهند شد. اگر نمی‌دانید که این بازارها چه بازارهایی خواهند بود، ظاهراً نیسان برای الهام گرفتن به BYD نگاه می‌کند می‌خواهد این خودروهای الکتریکی ساخت چین را در همان کشورها و مناطقی عرضه کند که BYD در حال حاضر در خارج از چین حضور دارد.

نیسان همچنین اعلام کرده است که در سال آینده یک مرکز تحقیقاتی مشترک با دانشگاه Tsinghua چین ایجاد خواهد کرد که بر تحقیق و توسعه EV، از جمله زیرساخت شارژ و بازیافت باتری تمرکز خواهد کرد. ماکوتو اوچیدا، رئیس و مدیرعامل نیسان گفت: “ما امیدواریم که این همکاری به ما کمک کند تا درک عمیق تری از بازار چین به دست آوریم و استراتژی هایی را توسعه دهیم که نیازهای مشتریان در چین را بهتر برآورده کند.”

چین بیش از ۲۰ درصد از فروش نیسان را در ده ماهه اول سال جاری به خود اختصاص داده است که نسبت به بیش از ۳۳ درصد در مدت مشابه سال گذشته کاهش یافته است، بنابراین واضح است که باید کاری انجام شود تا این برند همچنان معتبر باقی بماند. به نظر می رسد این طرح این است که – وسایل نقلیه ای را توسعه دهید که برای چینی ها جذاب باشد، و سپس آنها را به مکان هایی صادر کنید که سایر خودروهای برقی که در ابتدا برای بازار چین توسعه یافته بودند در سال های اخیر موفق بوده اند.

راز تولید خودرو برقی نیسان در چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا