خودرو

ساخت خودرو جدید تسلا فقط با دو صندلی

تسلا مدل Y تنها با دو صندلی در فرانسه برای بازار خودروهای تجاری عرضه شد.تسلا یک مدل Y جدید ساخت ، اما این مدل Y جدید نیست که همه منتظرش بودیم، پروژه طولانی مدت شایعه شده Juniper ، که اخیرا متوجه شدیم امسال در چین و ایالات متحده عرضه نمی شود .

در عوض، ما در مورد مدل Y صحبت می کنیم که صندلی های عقب آن حذف شده است. تنها چیزی که از نظر صندلی باقی می ماند، دو صندلی جلو هستند.

این مدل Y دارای برد WLTP 565 کیلومتر است و اولین بار در فرانسه عرضه شد، جایی که به زودی در تمام شهرهای اصلی به نمایش گذاشته خواهد شد.

اگر تعجب می‌کنید که چرا تسلا چیزی شبیه به این را ایجاد می‌کند، مشخصاً برای بازار خودروهای تجاری در نظر گرفته شده است، و دلیل راه‌اندازی آن در فرانسه یک خلأ مالیاتی است که خودروهای تجاری می‌توانند از آن استفاده کنند.

هر چیزی که به این عنوان طبقه بندی می شود، وسیله نقلیه ای است که نسبت به هر وسیله نقلیه ای که یک وسیله نقلیه تجاری نیست، مالیات کمتری پرداخت می کنید، و مشخصات آن بسیار ضعیف است اما نباید بیش از دو یا سه صندلی در جلو و صفر صندلی در عقب داشته باشد.

از این رو، این مدل Y. مدیر ارشد حساب شرکت در فرانسه می گوید در حال حاضر بیش از ۶٫۳ میلیون وسیله نقلیه تجاری در فرانسه وجود دارد که اکثر آنها دارای موتورهای دیزلی هستند. این مدل Y قرار است راه تسلا برای کمک به جایگزینی آنها باشد. جالب است که ببینیم آیا آن را در فرانسه پیدا می‌کند یا خیر، و اگر چنین است، آیا تسلا آن را در جای دیگری عرضه خواهد کرد یا خیر.

ساخت خودرو جدید تسلا فقط با دو صندلی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا