خودرو

از هیوندای آیونیک۵ ۲۰۲۴ رونمایی شد

هیوندای آیونیک ۵ ۲۰۲۴ رونمایی شد. باتری بزرگتر، دکمه های بیشتر و تریم جدید N Line.هیوندای Ioniq 5 در سال ۲۰۲۴ به‌روزرسانی بزرگی را دریافت می‌کند. این اصلاح شامل افزایش قابل توجه باتری و یک نوع اسپرت جدید و شیک است که امیدوار است تسلا مدل Y رقابتی جدی ایجاد کند.

برای شروع، Ioniq 5 بسته باتری کوچکتر ۷۷٫۴ کیلووات ساعتی خود را برای گزینه بسیار بزرگتر ۸۴ کیلووات ساعتی کنار گذاشته است. این بدان معنی است که شما باید با یک بار شارژ به میزان قابل توجهی برد بیشتری داشته باشید

خبرهای خوب به همین جا ختم نمی شود. هیوندای آیونیک همچنین تغییرات زیادی در نمای خارجی Ioniq 5 ایجاد کرده است. این تغییرات ظاهری پیشرفته‌تر و آینده‌نگر به خودرو می‌بخشد و در عین حال آیرودینامیک آن را بهبود می‌بخشد و برای برد و کارایی کلی خوب است.

هیجان انگیزترین بخش به روز رسانی شاید معرفی یک گزینه اسپرت جدید باشد: Ioniq 5 N Line.سپرهای تهاجمی، بدنه جانبی شیک و چرخ‌های ۲۰ اینچی منحصربه‌فرد این N Line را از Ioniq 5 استاندارد متمایز می‌کند. عناصر اسپرت با صندلی‌های اختصاصی، فرمان با نام تجاری N و دوخت‌های کنتراست قرمز به داخل کابین منتقل می‌شوند.

در زیر تمام زرق و برق ها، Ioniq 5 پیشرفته شامل مجموعه ای از ویژگی های جدید است که هم ایمنی و هم راحتی را هدف قرار می دهند. اینها شامل پارک از راه دور، فناوری حفظ خطوط بهتر و حتی کلید دیجیتالی است که با گوشی هوشمند شما کار می کند. اما، بهترین بخش اینجاست: هیوندای برخی از ویژگی‌های بسیار درخواستی را اضافه می‌کند که به‌طور عجیبی در مدل‌های قبلی وجود نداشتند.

یک برف پاک کن شیشه عقب و یک ردیف کامل از دکمه‌ها را برای بیشتر عملکردهای مورد استفاده در نظر بگیرید. دیگر نیازی به پیمایش در سطوح مختلف منو برای یافتن صندلی‌های گرم یا تهویه‌دار نیست. حالا به نظر می رسد هیوندای به آنچه مردم واقعاً می گفتند توجه کرده است.

Ioniq 5 به روز شده همچنین دارای ارتقاء قابل توجهی در فناوری و سیستم های ایمنی خود است. نسل بعدی سیستم اطلاعات سرگرمی کابین ناوبری خودروی متصل (ccNC) هیوندای اکنون روی آن نصب شده است که نوید یکپارچگی بهتر و کاربر پسند بودن را می دهد. Ioniq 5 در نهایت به‌روزرسانی‌های بی‌سیم روی هوا (OTA) را ارائه می‌کند که امکان به‌روزرسانی یکپارچه نقشه‌ها، نرم‌افزارها و سیستم‌های خودرو را بدون نیاز به بازدید از نمایندگی‌ها فراهم می‌کند.

برای افزایش ایمنی، هیوندای جدیدترین فناوری تشخیص دستی (HOD) فرمان، دستیار حفظ خطوط پیشرفته ۲، قابلیت‌های پارک از راه دور پیشرفته، و کمک جلوگیری از برخورد پارکینگ را برای تمام آن مانورهای دشوار در نظر گرفته است.

جزئیات قیمت Ioniq 5 و Ioniq 5 N Line بهبودیافته منتشر نشده است. در حالی که هنوز چیزهای بیشتری در مورد Ioniq 5 و N Line جدید باید بیاموزیم – مانند اینکه با یک بار شارژ چقدر می تواند پیش برود، بدون شک پیشرفت های هیوندای جان تازه ای در Ioniq 5 دمیده است.

از هیوندای آیونیک5 2024 رونمایی شد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا