تکنولوژی

بررسی ساعت هوشمند شیائومی اسمارت ۸

این شیائومی اسمارت بند ۸ پرو است و کمی بزرگتر و کمی بهتر از مدل قبلی خود است.این دستگاه با یک شارژر قابل اتصال مغناطیسی و یک بند TPU خوش ظاهر عرضه می شود. این گروه در حال حاضر در اروپا به قیمت ۷۰ یورو به فروش می رسد.

این مدل بسیار شبیه به Smart Band 7 Pro به نظر می رسد که موفق شده است، بهبودهایی در کیفیت زندگی ارائه می دهد. برای شروع، صفحه نمایش بزرگتر است – ۱٫۷۴ اینچ، نسبت به ۱٫۶۴ اینچ، و کمی واضح تر با تراکم ۳۳۶ppi. و پانل ۱۰۰ نیت در ۶۰۰ نیت روشن تر است. باتری نیز تقریبا ۲۰ درصد بزرگتر است.

شیائومی اسمارت بند ۸ پرو از سیستم عامل اختصاصی شیائومی بهره می برد. استفاده از آن ساده است – با کشیدن انگشت به سمت راست، کلیدهای تنظیمات ظاهر می‌شوند، پنل‌های مختلف صفحه به سمت چپ هستند، با کشیدن انگشت از پایین، شبکه برنامه‌ها را می‌آورید، و با کشیدن انگشت از بالا، اعلان‌ها را نشان می‌دهد.

این ساعت بسیار خوش ساخت است. این ساعت از پلیمر الیافی با استحکام بالا ساخته شده است، ولی ممکن است آن را با فلز اشتباه بگیرید زیرا دارای پوشش فلزی شدن خلاء غیر رسانا است که آن را شبیه فلز می‌کند.

شیشه بالای نمایشگر گوریلا گلس ۳ است. به لطف مقاومت ۵ATM، می‌توانید باند هوشمند را با خود به شنا ببرید. این معادل ۵۰ متر است، اما شیائومی لیستی از هشدارها را در صورتی که می خواهید مقاومت در برابر آب را آزمایش کنید، بدون دوش گرفتن یا سونا داغ باشد.

بررسی ساعت هوشمند شیائومی اسمارت 8 پرو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا