تکنولوژیموبایل

آیا شیائومی به یکی از قدرتها برای عکاسی تبدیل میشود؟

Xiaomi 14 Ultra در حال تبدیل شدن به یکی از قدرتمندترین تلفن‌های همراه برای عکاسی است، شیائومی حالتی به نام MasterCinema (که ویدیوهای ۱۰ بیتی Rec. 2020 HDR را ضبط می‌کند) اضافه کرده است که  قابلیت فیلم‌سازی دارد.

این شرکت یک Ultra را به آدام برنشتاین کارگردان، که پیش از این در فیلم‌های Breaking Bad ، Californication و دیگران کار کرده است  همراه با فیلمبردار سام چیس اهدا کرد. آنها فیلم جدیدی را با استفاده از تلفن فیلمبرداری کردند.

نه فقط گوشی، بلکه  تبلت جدید Xiaomi Pad 6S Pro 12.4 هم دارای ویژگی به نام Director’s mode است که به آن اجازه می دهد تا به عنوان یک مانیتور از راه دور برای حداکثر چهار دستگاه Xiaomi 14 Ultra عمل کند. این کمک کرد تا آدام برنشتاین از تلفن در حال حرکت استفاده کند و در قرار دادن آن خلاقیت پیدا کند.

این یکی از ویژگی‌هایی بود که آن‌ها را شگفت زده کرد. از آنجایی که Xiaomi 14 Ultra کوچک‌تر از یک دوربین معمولی است، می‌تواند در مکان‌های تنگ قرار بگیرد. آن‌ها همچنین آن را در کنار دوچرخه‌ها و ماشین‌ها نصب کردند تا عکس‌هایی در حرکت بگیرند، حتی آن را روی یک پهپاد نصب کردند تا فیلم‌های هوایی دریافت کنند.

سازندگان فیلم همچنین در مورد دیافراگم قابل تنظیم دوربین، سرعت شاتر، کنترل‌های ISO، نرخ فریم متغیر و غیره ابراز خوشحالی کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا