ارز دیجیتالبازار

بیت کوین به زودی روند افزایشی خود را طی خواهد کرد؟

پیش بینی رکورد جدیدی برای بیت کوین توسط تحلیلگری که افت قبلی را می داند! مارکوس تیلن، بنیانگذار Research گفت که انتظار دارد این ارز دیجیتال به رشد خود ادامه دهد و گفت که داده ها به ۷۴۶۰۰ دلار برای بیت کوین اشاره می کنند.

از آنجایی که بیت کوین اخیرا به عملکرد قوی خود ادامه می دهد، انتظارات سرمایه گذاران و تحلیلگران نیز در حال افزایش است.در این مرحله، با نزدیک شدن به نصف شدن، که به عنوان یک کاتالیزور مهم برای بیت کویین و ارزهای دیجیتال دیده می شود، انتظارات صعودی نیز افزایش می یابد.

مارکوس تیلن گفت که انتظار دارد بیت کوین به روند صعودی خود ادامه دهد.

بیت کوین

۱٫ سیگنال افزایش: داده های چرخه نصف گذشته”

با نگاهی به چرخه های هاوینگ قبلی، بیت کوین در هشت هفته به طور متوسط ​​۳۲ درصد افزایش یافت.

این افزایش ۳۲ درصدی به این معنی است که قیمت این رمز ارز می تواند نزدیک به رکورد قبلی ۶۹۰۰۰ دلار در روز نصف شدن یا قبل از آن معامله شود.

همانطور که شواهد از چرخه نصف شدن بیت کوین نشان می دهد، هر چه به نصف شدن بیت کوین نزدیک تر شویم، احتمال افزایش بیت کوین بیشتر می شود.

“دومین سیگنال صعودی: نشانگر RSI”

به غیر از نصف شدن، اندیکاتور RSI یک سیگنال صعودی برای BTC نیز می دهد.

در این مرحله، تیلن اضافه کرد: هفته گذشته RSI 14 روزه بیت کوین برای اولین بار از ژانویه از ۸۰ فراتر رفت و گفت: «طبق داده های گذشته، ۱۲ سیگنال از ۱۴ سیگنال دریافتی از RSI تاکنون حکایت از افزایش داشته است و ۶۰ سیگنال افزایش یافته است. -دوره روز بعد از روز این سیگنال به میانگین ۵۴ درصد سود دست یافت.

Thielen با تاکید بر اینکه RSI و داده‌های چرخه نصف‌سازی تاریخی سیگنال‌های صعودی می‌دهند، اظهار داشت که این سیگنال‌ها به ۷۴۶۰۰ دلار برای BTC اشاره می‌کنند.

برای مرجع، بیت کوین در زمان شروع آخرین سیگنال صعودی با قیمت ۴۸۲۹۴ دلار معامله می‌شد و اگر تاریخ تکرار شود (۵۴%+میانگین بازدهی در ۶۰ روز)، BTC می‌تواند بر اساس این سیگنال به ۷۴۶۰۰ دلار برسد.

با این حال، با تمام این داده ها، مهم است که به یاد داشته باشید که عملکردهای گذشته نتایج آینده را تضمین نمی کند و نادیده می گیرد که عوامل کلان اقتصادی می توانند به خودی خود این روند را ایجاد کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا