ارز دیجیتال

چرا بیت کوین و تون کوین در حال افزایش هستند؟

آیا در روز دوشنبه شاهد شروع یک رالی جدید ارزهای دیجیتال بودیم؟ قیمت بیش از چند سکه و توکن در طیف گسترده ای از موارد استفاده، به دنبال یک نرم شدن عمومی در هفته قبل، به طور قابل توجهی بالاتر بود.

از میان بسیاری از آلتکوین‌هایی که سرمایه‌گذاران را در روز دوشنبه ثروتمندتر می‌کنند، تون کویین با افزایش چشمگیر نزدیک به ۲۷٪ نسبت به سطح آن در ساعت ۴ بعد از ظهر جمعه گذشته و همچنین بیت کوین ۲۱٪ افزایش خوبی داشتند.

بخش اعظم این از مسیری که توسط ارز دیجیتال اصلی آغاز شده است، و دارایی که همچنان رهبر تقریباً غیرقابل انکار صنعت، بیت کوین  است، نشأت می‌گیرد . این سکه در هفته گذشته مسیر قیمتی دشواری داشت که دلیل آن خروج از صندوق های نقدی بیت کوین (ETF) بود.

با این حال، این روزها، بسیاری از گاوهای کریپتو آماده هستند تا حتی به نشانه های جزئی از ضعف قیمت حمله کنند و با شروع این هفته معاملاتی، دوباره به بیت کوین انباشته شدند. بیت از اواخر بعدازظهر جمعه، از سد ۷۰۰۰۰ دلار عبور کرده بود و به نظر می‌رسید که در آنجا بماند. دنیای سرمایه‌گذاری گسترده‌تر همیشه متوجه می‌شود که کریپتو به یکی از این نقاط عطف روان‌شناختی می‌رسد، و این حمایت از سطح جدید را تقویت می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا