تکنولوژی

بهترین ویژگی که به پیکسل گوگل اضافه شده است،چیست؟

به روز رسانی پیکسل گوگل در ماه مارس: بهترین ویژگی هایی که اکنون به پیکسل ها اضافه شده است.گوگل به‌روزرسانی دراپ ویژگی ماه مارس خود را از امروز برای دستگاه‌های پیکسل ۸، پیکسل ۷ و پیکسل فولد منتشر می‌کند که شامل پشتیبانی از عکس‌های Ultra HDR و ویدیوهای HDR در اینستاگرام می‌شود. این به‌روزرسانی همچنین ویژگی‌های ضروری را به Pixel Watch و Pixel Watch 2 اضافه کرد.

ویدیوهای Ultra HDR و HDR به دستگاه‌های Pixel می‌رسند.

سری گلکسی اس ۲۴ سامسونگ اولین گوشی بود که عکس های Ultra HDR را در اپلیکیشن اینستاگرام به نمایش گذاشت. مدت زیادی بعد از آن، این ویژگی در پیکسل ۸ (بررسی) ، پیکسل ۷ و پیکسل فولد (بررسی) گوگل وارد می شود . با این به‌روزرسانی، کاربران اکنون می‌توانند عکس‌های Ultra HDR را در فید اینستاگرام خود مشاهده یا آپلود کنند، که قبلاً به عکس‌های استاندارد HDR محدود شده بود.

با Ultra HDR، این فرمت تصویر جدید توسعه یافته گوگل است که در  Android 14 معرفی شده  است که از روش جدیدی برای ذخیره نقشه بهره HDR تصاویر استفاده می کند و در عین حال سازگاری با فرمت برجسته تر jpeg. را حفظ می کند. عکس‌های Ultra HDR رنگ‌های واقعی‌تر و کنتراست بهتری را در مقایسه با عکس‌های استاندارد HDR نشان می‌دهند.

علاوه بر این، کاربران پیکسل همچنین می‌توانند ویدیوهای Reels اینستاگرام را در ۱۰ بیت HDR ضبط کرده و مستقیماً آن‌ها را در فیدهای اینستاگرام خود آپلود و به اشتراک بگذارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا