موبایل

گوشی موبایل ویوو V23 آپدیت اندروید را دریافت کرد

در ماه اکتبر(مهر)، vivo لیستی از دستگاه‌های خود را منتشر کرد که واجد شرایط دریافت به‌روزرسانی Funtouch OS 14 بر اساس اندروید ۱۴ بودند.

در اواسط مارس ۲۰۲۴(اسفند۱۴۰۳ ) است، و به‌روزرسانی هم‌اکنون طبق برنامه منتشر می‌شود. لطفاً توجه داشته باشید که دانلود از طریق هوا به‌عنوان یک دانلود عظیم ۵٫۵ گیگابایتی ارائه می‌شود، بنابراین قبل از شروع فرآیند مطمئن شوید که فضای کافی برای آن دارید.

زمانی که به روز رسانی را نصب کردید، V23 شما روی بیلد PD2167DF_EX_A_14.2.10.3.W30 قرار می گیرد. همچنین سطح وصله امنیتی ۱ مارس ۲۰۲۴ را دریافت می کنید.

همانطور که انتظار دارید، تغییرات ثبت شده برای به روز رسانی گسترده است. این شامل بهبودهایی در ساعت صفحه قفل (با گزینه‌های سفارشی‌سازی اضافه شده)، آلبوم‌ها (با ابزارها و فیلترهای ویرایش ویدیوی جدید)، ویندوز کوچک (کشیدن راحت‌تر، حالت پنجره کوچک کوچک جدید، و توانایی باز کردن پنجره‌های کوچک به صورت تقسیم‌بندی شده است. حالت صفحه نمایش)، Always On Display (برنامه‌های بیشتری برای اعلان‌ها قابل انتخاب هستند)

مرکز کنترل (طراحی کاملاً جدید، بهینه‌سازی شده برای حالت افقی)، امنیت و حریم خصوصی (پشتیبانی اضافه شده برای برخی از سیستم‌ها و برنامه‌های Google در پنهان کردن برنامه)، ابزارک‌ها (موارد جدید و اضافه شدن با یک ضربه)، صفحه اصلی (یک پالت رنگی جدید و عملکرد جدید)، نوار وضعیت و اعلان‌ها (دو سبک نماد باتری اضافه شده است) و چند رسانه‌ای (کنترل میزان صدا برای هر برنامه، تصاویر بهینه شده پانل صدا، جفت‌سازی سریع بهینه و تعویض صدا ).

علاوه بر این، تجربه پیش نمایش پیوندهای چند تصویری یا متنی و تصویری، و همچنین استفاده از حافظه سیستم بهینه شده است. البته رفع اشکال معمول بدون نام نیز باید وجود داشته باشد. مثل همیشه، این عرضه می‌تواند به صورت مرحله‌ای عرضه شود، به این معنی که اگر یک V23 دارید و هنوز به‌روزرسانی را به شما اطلاع نداده است، این اتفاق در چند روز آینده رخ می‌دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا