تکنولوژی

استفاده از گوشی یا تلفن به عنوان وب کم

اکنون می توانید از گوشی اندرویدی خود به عنوان وب کم در ویندوز ۱۱ استفاده کنیدآخرین مورد اضافه شده به برنامه Windows Insider امکان استفاده از تلفن یا تبلت اندرویدی خود به عنوان وب کم است.

کاربران ویندوز ۱۱ که بخشی از برنامه Insider هستند، حالا می توانند از هر تبلت اندروید ۹٫۰ و بالاتر یا تلفن به عنوان وب کم در طول جلسات ویدئو کنفرانس استفاده کنند. برای اینکه بتوانید این کارها را انجام دهید به برنامه Link to Windows نیاز دارید که روی دستگاه تلفن همراه خود نصب شده باشد و Microsoft نسخه ۱٫۲۴۰۱۲ یا بالاتر را مشخص کند.

بعد از آن باید مطمئن شوید که بخشی از برنامه Windows Insider هستید و به تنظیمات > بلوتوث و دستگاه‌ها > دستگاه‌های تلفن همراه بروید و «مدیریت دستگاه‌ها» را انتخاب کنید و به رایانه‌تان اجازه دهید به تلفن Android شما دسترسی داشته باشد. پس از راه‌اندازی تلفن یا رایانه لوحی Android شما یک پیام اعلان با موفقیت وصل شده است.

مایکروسافت اضافه کرد که کاربران می‌توانند بین دوربین‌های جلو و عقب سوئیچ کنند و همچنین افکت‌ها را اضافه کنند و به عکس‌های اخیر از رول دوربین خود مستقیماً روی رایانه شخصی خود دسترسی داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا