ارز دیجیتالبازار

توکن استارک با کاهش ۵۳ درصدی روبه رو شد

در میان انتقادات انتشار توکن استارک۵۳ درصد کاهش یافت.داده‌های مبادله نشان می‌دهد که توکن‌ها آغاز به معامله با حدود ۵ دلار کردند و از باز کردن قفل توکن‌های قابل توجهی که در ماه‌های آینده برنامه‌ریزی شده بود، جلوتر بودند.

توکن های STRK در همان روز اول معاملات خود بیش از ۵۰ درصد کاهش یافتند، که نشان می دهد بسیاری از گیرندگان ممکن است به محض دریافت تخصیص خود فروخته باشند.برنامه بازگشایی رمز Starknet برای تیم توسعه و سرمایه گذاران مورد انتقاد ناظران بازار قرار گرفته است.
توکن استارک نت

توکن‌های STRK استارک‌نت پس از پخش زنده برای معاملات در روز سه‌شنبه، نیمی از ارزش خود را از دست دادند، در حالی که تیم با انتقادات مداوم در مورد رویداد تولید توکن در سال ۲۰۲۲ مواجه است.
داده ها نشان می دهد که STRK در ۲۴ ساعت گذشته ۵۵ درصد کاهش داشته است و حجم معاملات بیش از ۱٫۲ میلیارد دلار بوده است. تنها ۳ میلیون دلار از اوراق آتی STRK منحل شد، که نشان می‌دهد بیشتر فشار فروش به صورت نقطه‌ای بوده است.
حدود ۷۲۸ میلیون STRK بر اساس معیارهای از پیش تعیین شده، مانند مشارکت در بلاک چین و در جامعه آن، به حدود ۱٫۳ میلیون آدرس توزیع شد. فشار فروش نشان می دهد که گیرندگان احتمالاً توکن ها را در اسرع وقت فروخته اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا