لپ تاپ

سرعت SSD مک بوک ایر m3 افزایش داشته است

MacBook Air پایه M3 اپل سرعت ذخیره سازی چشمگیر را افزایش می دهد.اپل در این ماه مک بوک ایر را با تجهیز این سری به چیپست M3 سریعتر، پشتیبانی از مانیتور خارجی دوگانه و Wi-Fi 6E تازه کرد. در حالی که به نظر می رسد ارتقاءها از نظر عملکرد و اتصال در هنگام مشاهده روی کاغذ بسیار محدود هستند، یک پیشرفت قابل توجه در M3 MacBook Air (بررسی) ارائه شده است .

MacBook Air پایه Apple M3 سرعت ذخیره سازی سریع تری دارد.

بهتر است به یاد داشته باشید که مدل پایه M2 مک بوک ایر اپل  با حافظه ۲۵۶ گیگابایتی به دلیل داشتن سرعت ذخیره سازی SSD کندتر نسبت به نسخه ۵۱۲ گیگابایتی و M1 MacBook Air مورد انتقاد قرار گرفت. بسیاری از بنچمارک‌ها نشان می‌دهند که مک‌بوک ایر ۲۵۶ گیگابایتی M2 با سرعت خواندن حدود ۱٫۶ گیگابایت بر ثانیه، کمتر از نیمی از سرعت داده نسخه ۵۱۲ گیگابایتی در ۳٫۵ گیگابایت بر ثانیه است.

این مشکل عمدتاً به دلیل استفاده اپل از یک تراشه NAND منفرد بر روی ۲۵۶ گیگابایت به جای دو تراشه ۱۲۸ گیگابایتی، مشابه M1 MacBook Air، جدا شد.

سرعت داده در مک بوک ایر پایه M3 به طور چشمگیری سریعتر از همتای M2 است. سرعت داده ۲٫۸ گیگابایت بر ثانیه را تولید می کند که نزدیک به سرعت ۳ گیگابایت بر ثانیه در مک بوک ایر M3 ما با ۵۱۲ گیگابایت فضای ذخیره سازی است. همچنین تقریباً دو برابر نرخ قبلی خود است.

اپل دو تراشه SSD 128 گیگابایتی را روی M3 MacBook Air نصب کرده است. حذفی از iFixIt  همچنین نصب تراشه دوگانه را در جدیدترین دستگاه مک بوک ایر تأیید کرد.

سایر مشخصات و قیمت: مک بوک ایر M3 از ۹۹۹ دلار شروع می شود و دارای یک پردازنده ۸ هسته ای است، در حالی که پردازنده گرافیکی را می توان تا ۱۰ هسته در کنار رم از ۸ گیگابایت تا ۲۴ گیگابایت پیکربندی کرد. این مدل در اندازه های ۱۳ و ۱۵ اینچی با رنگ های خاکستری فضایی، مشکی نیمه شب، نور ستاره ای و نقره ای برای انتخاب ارائه شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا