موبایل

بهترین گوشی موبایل در سال ۲۰۲۴

نظرسنجی هفته گذشته نشان می دهد که شیائومی  Xiaomi 14 Ultra یکی از بهترین گوشی های هوشمند سال ۲۰۲۴ خواهد بود، حتی اگر هنوز در ابتدای سال ۲۰۲۴ هستیم. و این بسیار خوب است که پرچمدار Ultra برخلاف Pro در سطح جهانی عرضه می شود.

با نگاهی به نتایج، یک سوم رأی دهندگان هم اکنون آماده خرید آن هستند و می توانند این کار را انجام دهند زیرا این تلفن در فروشگاه های آنلاین شیائومی در دسترس است.

با این حال، برخی افراد نیاز به تحقیقات بیشتری دارند و تا زمانی که بررسی‌ها منتشر شوند، دست نگه می‌دارند. ما یک بررسی عملی با Xiaomi 14 Ultra داریم تا نگاهی دقیق‌تر به پرچمدار داشته باشیم و بررسی کاملی را انجام خواهیم داد.

بهترین گوشی موبایل در سال 2024

این نیمی از رای دهندگان تا کنون بود، اجازه دهید به نیمی دیگر نگاه کنیم. متأسفانه و قابل پیش بینی، قیمت اولیه ۱۵۰۰ یورویی Ultra برای بسیاری از دسترس خارج است یک سوم رأی دهندگان میگویند ، هر چقدر هم که خوب باشد آنقدر پول صرف خرید گوشی نمی کنند.

این تنها باعث می شود حدود ۲۰ درصد از رای دهندگان Ultra را دوست نداشته باشند. برای برخی، این فقط یک پیشرفت خفیف به Xiaomi 13 Ultra نسبت به سال گذشته است. با این حال ممکن است سعی کنید یکی از آن‌ها را تهیه کنید، البته با گذشت زمان قیمت Xiaomi 14 Ultra نیز کاهش خواهد یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا