کتاب

خرید کتاب ببخشید ببخشید با بهترین قیمت

خرید کتاب ببخشید ببخشید با بهترین قیمت

کتاب ببخشید، ببخشید اثر مارجری اینگال و سوزان مک‌کارتی

همه ما می‌دانیم که عذرخواهی‌های بد فاجعه‌بار هستند. همگی تجربه دریافت عذرخواهی‌های ناخوشایند و آزرده شدن از آن‌ها را داشته‌ایم. عذرخواهی‌های عمومی فاجعه‌بار که مملو از بهانه، سرزنش قربانی و اظهارات فریبنده هستند، اغلب به سرعت در سطح جهان پخش می‌شوند.

این عذرخواهی‌های بد می‌توانند از سوی افراد مشهور، سیاستمداران یا حتی یک وبلاگ‌نویس معمولی باشند. به عنوان انسان، به طور ذاتی می‌توانیم یک عذرخواهی بد را تشخیص دهیم.

با این وجود، چرا عذرخواهی خوب انجام دادن تا به این حد دشوار است؟ چگونه می‌توانیم در این زمینه بهتر عمل کنیم؟ مارجری اینگال و سوزان مک‌کارتی در کتاب ببخشید، ببخشید خوانندگان را به دنیای پیچیده عذرخواهی راهنمایی می‌کنند.

نویسندگان با تکیه بر تحقیقات گسترده در زمینه‌های روان‌شناسی، جامعه‌شناسی، حقوق و پزشکی، به بررسی دلایلی می‌پردازند که یافتن یک عذرخواهی خوب را دشوار می‌کند. این کتاب فراتر از ارائه یک فرمول شش مرحله‌ای برای عذرخواهی صادقانه، به شرح موارد زیر نیز می‌پردازد:

چطور به عذرخواهی‌های بد واکنش نشان دهیم؟

چرا شرکت‌ها، افراد مشهور و دولت‌ها به ندرت عذرخواهی‌های خوبی ارائه می‌کنند؟

چگونه می‌توان به کودکان عذرخواهی کردن را آموزش داد؟

جنسیت و نژاد چه تأثیری بر عذرخواهی و بخشش دارند؟

و مهمتر از همه، چرا عذرخواهی‌های خوب و صادقانه می‌توانند قدرتمند، التیام‌بخش و احیاگر باشند؟

با ظرافت، بینش عمیق و طنز، نویسندگان این کتاب به ما کمک می‌کنند تا با درک عمیق‌تر مفهوم عذرخواهی خوب، به جهانی بهتر تبدیل شویم. عذرخواهی خوب می‌تواند فواید بی‌شماری داشته باشد، از جمله ترمیم روابط، التیام زخم‌ها و ایجاد صلح و هماهنگی بیشتر در وجود خودمان و جامعه اطرافمان.

ببخشید، ببخشید کتابی ارزشمند و خواندنی است که به شما کمک می‌کند تا هنر عذرخواهی را به بهترین شکل فرا بگیرید و روابط خود را با دیگران تقویت کنید. این کتاب برای هر کسی که به دنبال بهبود مهارت‌های ارتباطی و ایجاد روابط قوی‌تر است، ضروری است.

نام کتاب: ببخشید ببخشید

نویسنده: ماجری اینگال ـ سوزان مک کارتی

تعداد صفحه : ۳۵۰

سال انتشار شمسی : ۱۴۰۳

سال انتشار میلادی : ۲۰۲۳

نوع جلد : شومیز

سری چاپ : ۱

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا